Wpis z mikrobloga

  • 0
@ElPerdedor niestety ale to że wchodzisz między wrony nie znaczy że musisz kraczeć jak i one. To już jest własna decyzja i nie zniżanie się do poziomu innych.
  • Odpowiedz
nie zapytałeś zwyczajnie czy jest studentką medycyny. Tylko napisałeś "studentka medycyny?"


@Barto_: Laska (jeśli faktycznie studiuje medycynę, to jednak powinno być w niej trochę kultury i ogłady) wysrała z siebie trzy słowa w ciągu tej śmiesznej konwersacji, a to ja mam problem z formułowaniem zdań? xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: No i takie są te nasze polskie witaminki. Ego #!$%@? w kosmos, wulgarne.

Serio współczuje wam bracia łowienia tych pereł w tym szambie. Ja zdecydowanie wole poznawać dziewczyny na imprezach. Wtedy od razu wiem z kim mam do czynienia, czy mi się podoba czy nie, czy mi się z nią dobrze gada, czy nie.

W dodatku na imprezie od razu widzisz, czy się podobasz czy nie, a na Tinderze to
  • Odpowiedz
@pi73r: Nie zależało mi na bajerowaniu. Czasami piszę do ludzi z nudów. Jej profil był pusty, jak się później okazało tak, jak jej łeb. Po prostu zagaiłem, bo była w jakimś lekarskim fartuchu. Mogła odpowiedzieć np w ten sposób: "tak, chcę być chirurgiem, czy innym anestezjologiem. A ty co robisz w życiu?" i cyk, rozmowa sama by się rozkręciła. No ale widać, że dla osoby, która w przyszłości chce pomagać ludziom,
  • Odpowiedz
@Barto_: Serio uśmieszek z mrugnięciem jest passive aggresive? I co jeszcze, może op kropkę nienawiści postawił? xD
Jak czytam takie rzeczy to czuję, że chyba mam autyzm ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Barto_: nic nie wiesz typie na ten temat jeżeli pisałeś tamten komentarz z wyrażeniem passive aggresive na poważnie. Swoją drogą trzeba być niezłym dzbanem, żeby nie potrafić powiedzieć tego po polsku tylko jak jakaś julka na twiterze pół english pół pół polish
  • Odpowiedz
  • 0
@czokobons wiem więcej od ciebie typie naucz się co to znaczy i potem wróć i przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Głąbie, debilu, dzbanie, głupku i co to tam jeszcze się pisze żeby kogoś zbesztać bez powodu?
  • Odpowiedz
Jakbyś do mnie napisał coś podobnego to bym Ci odpisał „A to #!$%@?”, żeby pasowało do twojego tonu wypowiedzi. Mirek Bart dobrze Ci wytłumaczył o co chodziło.


@GrafikaUltraHaDe: Co Ty #!$%@?? xD Czyli twierdzisz, że chamstwo karyny, to wynik źle sformułowanego pytania?
  • Odpowiedz