Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rolnik_wykopowy: że też ludziom się jeszcze chce #!$%@?ć fikołki przed księżniczkami z tindera. Jeszcze jakieś 8 lat temu można było poznać normalne, fajne dziewczyny na takiej fotce (sam tak poznałem dwie swoje z czego jedna dziewica). Nie wiem, może to dlatego że wtedy to było małe miasto a nie duże wojewódzkie gdzie większość to studentki co wyżej srają niż dupe mają. Tak czy inaczej szkoda czasu
@rolnik_wykopowy: No i takie są te nasze polskie witaminki. Ego #!$%@? w kosmos, wulgarne.

Serio współczuje wam bracia łowienia tych pereł w tym szambie. Ja zdecydowanie wole poznawać dziewczyny na imprezach. Wtedy od razu wiem z kim mam do czynienia, czy mi się podoba czy nie, czy mi się z nią dobrze gada, czy nie.

W dodatku na imprezie od razu widzisz, czy się podobasz czy nie, a na Tinderze to
@pi73r: Nie zależało mi na bajerowaniu. Czasami piszę do ludzi z nudów. Jej profil był pusty, jak się później okazało tak, jak jej łeb. Po prostu zagaiłem, bo była w jakimś lekarskim fartuchu. Mogła odpowiedzieć np w ten sposób: "tak, chcę być chirurgiem, czy innym anestezjologiem. A ty co robisz w życiu?" i cyk, rozmowa sama by się rozkręciła. No ale widać, że dla osoby, która w przyszłości chce pomagać ludziom,
@Barto_: nic nie wiesz typie na ten temat jeżeli pisałeś tamten komentarz z wyrażeniem passive aggresive na poważnie. Swoją drogą trzeba być niezłym dzbanem, żeby nie potrafić powiedzieć tego po polsku tylko jak jakaś julka na twiterze pół english pół pół polish
@czokobons wiem więcej od ciebie typie naucz się co to znaczy i potem wróć i przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Głąbie, debilu, dzbanie, głupku i co to tam jeszcze się pisze żeby kogoś zbesztać bez powodu?
Co Ty #!$%@?? xD Czyli twierdzisz, że chamstwo karyny, to wynik źle sformułowanego pytania?


Na pewno sposób Twojej wypowiedzi nie pomógł Mirku.

Nie mówimy tutaj o jej postawie sposobie wypowiedzi czy częstotliwości.

Ale sam masz sporo za uszami. @rolnik_wykopowy ale już mi się nie chce tracić baterii na te rozmowy. 3m się ramy!
@Glacial XD szkoda że już od dekady poza rynkiem świń. No ale cóż posiadanie kultury w rozmowie = kukold i simp. XDDDD wracaj do polerowania wiplera swoim fleshlightem i płakaniem na tagu XD
@lunaexoriens no w tym nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest przykład, którego ja nie potrafię dobrze opisać bo brakuje mi języka. Chodzi o to że ten zwrot stawia odbiorcę w sytuacji w której druga jakby nie zgadza się z jej gustem i może to odebrać negatywnie. Pejoratywny wydźwięk czy coś... ¯_(ツ)_/¯
@rolnik_wykopowy: Laska napisała jedno
przekleństwo a ty już się zesrałeś i jedziesz po niej i tam i jeszcze na wykopie XD To nie XVIII wiek, że babie nie można przekląć, kurva Opie, wyżej srasz niż dupę masz, współczuje naiwnej jaką znajdziesz, która będzie przechodzić z tobą musztrę bo nic ci się w niej nie będzie podobało i będziesz ją strofował na każdym kroku, o panie idealny ha tfu