Wpis z mikrobloga

@KortezPL: wg wykopków i handlarzy dopóki auto nie zostało starte na proch niczym we Wreckfeście to jest "lekko obtarte co najwyżej" @c_t_bolton: masz rację, ale przy wystawianiu auta nie masz możliwości zaznaczenia "bezkolizyjny" i potocznie utarło się iż "bezwypadkowe" = bezszkodowe. I sprzedający o tym wiedzą, świadomie wprowadzają w błąd wystawiając auta jak wyżej jako "idealne, bezwypadkowe".
Mam auto z 2015 i nie, nie jest to standardem :)


@sebek1987: i co to wnosi do dyskusji? Może u Ciebie nie jest ale w Peugeocie 508 dają w standardzie?

Zamiast pisać w taki sposób należało podać datę od kiedy będzie obowiązkowy. Wcześniej nie szukałem ale teraz to zrobiłem, od 2022 roku będzie.
A co wnosi Twój komentarz?


@sebek1987: na przykład podaje informacje od kiedy system będzie obowiązkowy.

Co kogo obchodzi od kiedy będzie obowiązkowe?


@sebek1987: obchodzi, bo gdyby standard był od 2015 obowiązkowy to w tym samochodzie nie byłoby to żadnym rarytasem.

Tak samo twój poprzedni komentarz, prędzej znajdziesz ksenony niż czujnik martwej strefy. Znafca.


@sebek1987: to zależy od danej marki i modelu. Są takie które w 2016 nie miały tego
@KortezPL: Wystarczy zobaczyć po ile chodzą sprawne samochody na zachodzie aby zrozumieć jakim cudem w polsce takie są sprzedawane taniej i za ile handlarz musiał je kupić aby zarobić i jeszcze sprzedać taniej niż można kupić taki sam na zachodzie.
Mój poprzedni komentarz nic nie wnosi, bo rozmawiamy o Peugeocie ale Ty teraz piszesz, że wszystko zależy od marki i modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sebek1987: Ty nie podałeś w ogóle modelu i marki. Skąd ktoś ma widzieć, że masz Peugeota? Patrząc na sposób komunikowania się wykopków to równie dobrze możesz mieć Trabanta.
@ksiak: Nie mam peugeota chociaż był w strefie zainteresowania gdy kupowałem samochód. Zrozumiałem z Twojego komentarza, że czujnik jest standardem w każdym aucie z tamtego roku. Mój błąd, bo teraz wiem, że chodziło Ci tylko o peugeoty. Na luzie bez spiny kolego ;)