Wpis z mikrobloga

Katolicka miłość bliźniego w całej okazałości.

- Ogarnianie pieniążków od ludzi zatroskanych losem biednych dzieci w Afryce
- Za pieniążki picie piwka i jedzenie krewetek
- Okazjonalny selfik z małymi dzieciaczkami bo słodko wyglądają
- Tłuczenie im do głowy katobredni od maleńkości
- Bicie, wyzywanie, upokarzanie
- Karmienie ich raz dziennie odpadkami ze stołu

Dominikanie zgodnie z tradycją kościoła katolckiego wiedzieli o sprawie od 8 lat ale zapomnieli zgłosić to służbom czy komukolwiek i zamiatali pod dywan aż szambo wybiło.

Zdeprawowana do cna organizacja.

źródło (niestety za paywallem)

#bekazkatoli #bekazprawakow #kosciol #neuropa
źródło: comment_16213322013HMQchSTgQYyjw5IIT0NmX.jpg
  • 28
@Kozajsza: Streszczenie artykułu


@Takiseprzecietniak:

"Godawa według wolontariuszki regularnie wizytował także nocne kluby ze striptizem, do których zabiera pełnoletnie wychowanki, a także gości z Polski – podróżników, biznesmenów i darczyńcow. Jeden z odwiedzających miał próbować podrywać maturzystkę z sierocińca. Zakonnik już po jego wyjeździe miał powiedzieć, że wyśle mu kilka nagich zdjęć dziewczyny, by zachęcić go do darowizn."

Mnie jeszcze nie zachęcił ten zakonnik ale może kolega @dendrofag po znajomości
Polski ksiądz zmusza małych afrykanczykow do tańczenia i śpiewania disco polo zeby moc zbierać donejty bo jak nie to będzie ich głodził


@6c6f67696e: @Kozajsza: ten sam ksiądz jak przyjedzie z misji na jakieś #!$%@? rekolekcje będzie #!$%@?ł smuty o miłości i poszanowaniu bliźniego, opowiadał o "pewnym małym chłopcu w afrykańskiej wiosce, którego miałem okazję mieć w swojej opiece" i ogólnie grał świętego.

nie wiem jak wy, ale ja tęsknie za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Kozajsza: oprócz oczywistych zaniedbań tych zakonników to mnie zastanawia jeszcze co kieruje ludźmi, którzy takie sprawy kierują do kościelnych ważniaków, a potem wzruszają rączkami, że są ojoj rozczarowani brakiem reakcji. No ale zrobione co trzeba, sumienie czyste, po co drążyć temat, ważniaki nie są w stanie nic zrobić, ścieżka reakcji wyczerpana
@artekF: tylko jak to o tobie świadczy, że na wpis o kolejnej patologicznej działalności potężnej instytucji, opisujący takie zachowania jak głodzenie dzieci, sprzedawanie ich nagich zdjęć (a kto wie co jeszcze im robili w takim razie) itp. reakcją jest przypomnienie o tym, że jakiś pajac udawał, że go wepchnęli pod tramwaj? xD
To tak jakby ci zgwałcili siostrę/córkę a ja bym powiedział, że jakiś twój znajomy albo polityk, którego lubisz to
@szybki_zuk: Tak tak, tendencyjny wpis typa z teczowym tlem, tag neuropa. Wszedzie jest pata, ale autor jest stronniczy, lacznie z toba i to wytknalem, a ty sie zesrales na teczowo. twoje porownanie jest tak kretynskie, ze ciezko cokolwiek sensownego odpisac
@Kozajsza: przeciez to co wychodzi na swiatlo dzienne to jest pewnie promil wszystkich afer.Zobaczcie ile jest chociazby ksiezy pedofili w krajach europejskich.To teraz pomyslcie sobie co sie dzieje w krajach afrykanskich gdzie nie ma zadnej kontroli zewnetrznej ani nadzoru.Przeciez nie od dzis wiadomo ze wyslanie na "misje" to dla takiego pedofila el dorado.Caly kk to zawsze byla i bedzie obrzydliwa i zla organizacja.
Tak tak, tendencyjny wpis typa z teczowym tlem, tag neuropa.


@artekF: konserwy mają fascynujący sposób obrony przed faktami - po prostu stwierdzają, że ludzie o innych poglądach nie mają z definicji racji xD No #!$%@? genialne xD Przecież równie dobrze ja mogę powiedzieć, że tęczowe tło i tag neuropa to dowód wiarygodności. I w sumie będę miał więcej racji, bo patrząc po wykopie to konserwy produkują i wykopują fejki.

Wszedzie jest
@szybki_zuk: chyba york na ciebie wolali na dzielnicy co? Wyrazilem swoja opinie dla rowniwagi swiatopogladowej, nie musisz sie zgadzac, napisalem swoje spostrzezenia i opinie o tym, ze sie zesrales na teczowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)