Wpis z mikrobloga

Ta ostatnia akcja onuc, które twierdzą, że wojna na Ukrainie jest fejkiem, bo nie ma nagrań jest najgłupszą rzeczą jaką słyszałem od początku wojny.

Nie wiem, jak łby tych niedorozwiniętych retardów mogły wpaść na coś takiego xD

Ale to dobrze, widać że celują w margines pokroju reptilian, antycovidowców itp. bo nikt normalny by w to nie uwierzył.

#rosja #ukraina #wojna
  • 24
Ale to dobrze, widać że celują w margines pokroju reptilian, antycovidowców itp. bo nikt normalny by w to nie uwierzył.


@Kranolud: Debile niestety mogą być przydatne i niebezpieczne, kiedy zostaną zebrane razem i poszczute
Ta ostatnia akcja onuc, które twierdzą, że wojna na Ukrainie jest fejkiem, bo nie ma nagrań jest najgłupszą rzeczą jaką słyszałem od początku wojny.


@Kranolud: gdzie tak pisali bo niczego nie zauważyłem podobnego, musiało mi umknąć. Możesz zalinkować do takich wpisów?
@Kranolud: Bo covidianie mieli rację. Z tym że wirus wziął się z targu 10km od laboratorium badań nad koronawirusami, z tym że maska chroni przed zakażeniem, z tym że trzeba 2 tyg. zostać w domu i wirus zniknie. BTW to najczęściej ci sami ludzie którzy klaskali gdy w 2010 Tusk i Komorowski mówili że Rosja to super kraj i trzeba się z nimi przyjaźnić.