Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wyznanie
Chciałem się tylko wyżalić. Wczoraj zakończył się mój 7-letni związek. Ja lvl32, moja ex 29. Mamy a raczej mieliśmy zarezerwowaną salę weselną na wrzesień, zaproszenia wydrukowane, rodzina powiadomiona... Powiedziała mi, że jej uczucia się zmieniły i jest ktoś inny od pół roku. Przeprosiła mnie i powiedziała, że zasługuję na kogoś lepszego. W międzyczasie pakowała się, a jej nowy chłopak jej pomagał. Nie było żadnych sygnałów wcześniej, nic. Jak grom z jasnego nieba. Nie spałem całą noc, do teraz siedzę i płaczę. Co zrobiłem nie tak? Jej nowy chłopak jest przystojniejszy i wyższy ode mnie, ale czy wygląd jest najważniejszy? Czuję się zdradzony i oszukany. Nie wiem co dalej. Błagam, napiszcie że to minie, tak bardzo ją kocham, chcę żeby wróciła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a36bba1e7e7f000be5ff19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie 3 miesiące temu zostawiła też totalnie z dupy narzeczona po 10 latach razem, ślub miał być w lipcu xD Nie wiem czy dla kogoś innego, jakby mi wbił na chatę i pomagał jej się pakować to dostałbym 25 lat/dożywocie, pewnie była tego świadoma. Jeszcze #!$%@?ła tekstem "powinieneś był się domyślić, że chcę odejść i to, że tego nie widziałeś, powinno dać ci do zastanowienia" xD jak dzień wcześniej #!$%@?ła
@AnonimoweMirkoWyznania: lepiej teraz, niż po ślubie. Przejdzie Ci z czasem. Teraz tylko nie użalają się nad sobą, ale zacznij robić rzeczy, na które wcześniej nie miałeś czasu i będzie git. To, że z niej suka nie znaczy, że masz sobie marnować życie na żale. Ja z dziewczyną rozstałem się po 7 latach, też myślałem, że to koniec świata. Teraz mam wspaniałą żonę i roczną córkę i z perspektywy czasu uważam, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz teraz szukać innej, wielu by się z toba zamieniło za taki luksus.
Twój mózg mówi ci że jest źle, że ona była super, ona była ta jedyna. Bullshit, to jest ten sam stan jak mama cie zostawiała w przedszkolu i płakałeś z tęsknoty mimo ze dookola pelno kolegow i zabawek.
Zapomnisz, ja już nie pamiętam swojej "jedynej" mimo ze kiedys śniła mi się co noc. Im szybciej zapomnisz tym
Powiedziała mi, że jej uczucia się zmieniły i jest ktoś inny od pół roku. Przeprosiła mnie i powiedziała, że zasługuję na kogoś lepszego.


no i przynajmniej tyle, że wie, że zasługujesz na kogoś lepszego
z drugiej strony xDDD typ który wiąże się ze zdradzającą laską... łudzi się, że jego to nie spotka?

tak bardzo ją kocham, chcę żeby wróciła.


i właśnie dlatego cię zostawiła... boś #!$%@?

@AnonimoweMirkoWyznania: