Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wyznanie
Chciałem się tylko wyżalić. Wczoraj zakończył się mój 7-letni związek. Ja lvl32, moja ex 29. Mamy a raczej mieliśmy zarezerwowaną salę weselną na wrzesień, zaproszenia wydrukowane, rodzina powiadomiona... Powiedziała mi, że jej uczucia się zmieniły i jest ktoś inny od pół roku. Przeprosiła mnie i powiedziała, że zasługuję na kogoś lepszego. W międzyczasie pakowała się, a jej nowy chłopak jej pomagał. Nie było żadnych sygnałów wcześniej, nic. Jak grom z jasnego nieba. Nie spałem całą noc, do teraz siedzę i płaczę. Co zrobiłem nie tak? Jej nowy chłopak jest przystojniejszy i wyższy ode mnie, ale czy wygląd jest najważniejszy? Czuję się zdradzony i oszukany. Nie wiem co dalej. Błagam, napiszcie że to minie, tak bardzo ją kocham, chcę żeby wróciła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a36bba1e7e7f000be5ff19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 89
Nie było żadnych sygnałów wcześniej, nic.


@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz jeżeli ktoś znajduje sobie kogoś nowego i sypia z nim od pół roku i chce się rozstać, a Ty nie zauważyłeś zmiany to choćbyś nie wiem jaką mentalną gimnastykę uprawiał to nie był działający związek. Jak ludzie mają nić porozumienia to widać jak się coś zmienia. Można udawać, ale nie jak z kimś spędzasz czas, ciągle w kontakcie, dzień po dniu. Po tylu
@AnonimoweMirkoWyznania: A do czego potrzebna jest b kobieta?? Przecież można sobie zniszczyć życie. Oszuka Cię, Zdradzi, Okradnie z Twoich pieniędzy. Takie to warte? Pasja i szczęśliwe życie najważniejsze. Chłopy zrozumcie to w końcu. Przegrywem nie jest chłop który nie ma baby. Przegrywem jest ten kto ma i sie daje robić za frajera. Wygryw to facet który ma pasję i sam jest w stanie się utrzymać. Baby to nie wszystko! Bycie w