Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wyznanie
Chciałem się tylko wyżalić. Wczoraj zakończył się mój 7-letni związek. Ja lvl32, moja ex 29. Mamy a raczej mieliśmy zarezerwowaną salę weselną na wrzesień, zaproszenia wydrukowane, rodzina powiadomiona... Powiedziała mi, że jej uczucia się zmieniły i jest ktoś inny od pół roku. Przeprosiła mnie i powiedziała, że zasługuję na kogoś lepszego. W międzyczasie pakowała się, a jej nowy chłopak jej pomagał. Nie było żadnych sygnałów wcześniej, nic. Jak grom z jasnego nieba. Nie spałem całą noc, do teraz siedzę i płaczę. Co zrobiłem nie tak? Jej nowy chłopak jest przystojniejszy i wyższy ode mnie, ale czy wygląd jest najważniejszy? Czuję się zdradzony i oszukany. Nie wiem co dalej. Błagam, napiszcie że to minie, tak bardzo ją kocham, chcę żeby wróciła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a36bba1e7e7f000be5ff19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: No chyba lepiej dowiedzieć się o tym przed ślubem i ułożyć sobie życie na nowo.
U nas na rodzinnej wsi, typek odwołał 2 tygodnie przed wesele - bo stwierdził, że jednak to nie to i chwała mu za to.

Jego przyszła żona zrobiła mu awanture, że jak to tak jak ona jest w "2 miesiącu" ciąży i ja teraz zostawi,
za miesiąc wzięli ślub z "przymusu" bo tak wypada.
A
O ja ja #!$%@?... jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś blokuj ją gdzie się da, to dla Twojego dobra. Musisz się teraz maksymalnie odciąć od niej , nie sprawdzać sociali itp plus to wyraźny sygnał, że masz ja w dupieci nie ma co liczyć na opcje powrotu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze zamiast pisać na mirko to powinieneś pędzić do niej z bukietem pięknych kwiatów i przepraszać za to że nie byłeś wystarczająco idealny, to podstawa, jeśli zrobisz to może choć trochę zmięknie, ale według mnie przede wszystkim nie powinieneś kazać jej ograniczać kontaktów z nowym chłopakiem, kobieta ma prawo do szczęścia. Także głowa do góry, leć ja przeproś a w weekend zabierz ich do restauracji ;)
Powiedziała mi, że jej uczucia się zmieniły i jest ktoś inny od pół roku. Przeprosiła mnie i powiedziała, że zasługuję na kogoś lepszego.


@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście że zasługujesz, bo okazało się, że zmarnowałeś dużą część swojego życia na szmatę, która Cię zdradzała. Zajmij się sobą i traktuj ją jako miłe wspomnienie, ale wiedz, że ona już nigdy nie wróci, bo do końca życia powinna być w twoich oczach szmatą, która cię wykorzystała.