Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wyznanie
Chciałem się tylko wyżalić. Wczoraj zakończył się mój 7-letni związek. Ja lvl32, moja ex 29. Mamy a raczej mieliśmy zarezerwowaną salę weselną na wrzesień, zaproszenia wydrukowane, rodzina powiadomiona... Powiedziała mi, że jej uczucia się zmieniły i jest ktoś inny od pół roku. Przeprosiła mnie i powiedziała, że zasługuję na kogoś lepszego. W międzyczasie pakowała się, a jej nowy chłopak jej pomagał. Nie było żadnych sygnałów wcześniej, nic. Jak grom z jasnego nieba. Nie spałem całą noc, do teraz siedzę i płaczę. Co zrobiłem nie tak? Jej nowy chłopak jest przystojniejszy i wyższy ode mnie, ale czy wygląd jest najważniejszy? Czuję się zdradzony i oszukany. Nie wiem co dalej. Błagam, napiszcie że to minie, tak bardzo ją kocham, chcę żeby wróciła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a36bba1e7e7f000be5ff19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 89
  • Odpowiedz
W ogóle co kieruje kolesiami/babami, którzy #!$%@?ą się w czyjś związek? Jak oni mogą akceptować, że ta osoba rucha/jest ruchana przez obecnego partnera? I to jeszcze przez taki okres czasu? Cuckold?
  • Odpowiedz
W ogóle co kieruje kolesiami/babami, którzy #!$%@?ą się w czyjś związek? Jak oni mogą akceptować, że ta osoba rucha/jest ruchana przez obecnego partnera? I to jeszcze przez taki okres czasu? Cuckold?


@Maciejo94: Nie wiem ale często takie osoby jara #!$%@? związku innym, te emocje spotykania się i ruchania w tajemnicy. Często też po rozstaniu z obecnym partnerem te emocje znikają, facet szuka sobie kolejnej a szmacisko próbuje wrócić do byłego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom, uratowałeś się od wejścia w największe bagno w życiu, wiem że póki co Ci źle, ale za rok będziesz się cieszył. Kompot za Twoje zdrowie, trzymaj się tam.

Co zrobiłem nie tak?


@AnonimoweMirkoWyznania: Z Tobą jest wszystko OK, to ona jest niedojrzała. Żaden normalny dorosły człowiek o odrobinie przyzwoitości, nie ładuje się w inny związek w czasie planowania ślubu. Skoro była na to gotowa w czasie narzeczeństwa, to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro od pół roku, dorabiała ci rogi, to nie masz sobie nic do zarzucenia, jako człowiek. Nie wiem jak między wami było, ale skoro jej się zmieniło, to mogła cię zostawić pól roku temu, a tymczasem robiła jedną z najpodlejszych rzeczy jakie można zrobić, drugiej osobie. Rozumiem, że możesz być rozbity, ale uwierz mi, ona najpewniej zmarnowałaby ci resztę życia.
  • Odpowiedz