Wpis z mikrobloga

Wiecie co to jest przegryw? To wam powiem:
- w wieku 30 lat dowiadujesz się że gdy byłeś prawie rocznym dzieckiem, przez błąd lekarski zatrules się antybiotykiem i innym scierwem, tak że aż przetaczano ci krew
- teraz wiesz skąd mogą pochodzić twoje problemy ze zdrowiem - nabyty zez, wady wzroku, problemy skórne, problemy z nerkami i wątrobą od dzieciństwa, może fobia społeczna tez
- skutek - bullying a po nim nerwica i natręctwa, depresja
- rodzice i opiekunowie nie zrobili z tym nic
- sprawa przedawniona bo minęło 29 lat, do sądu iść nie mogę...

Zniszczone życie, licz na bliskich to marnie skończysz a lakarka za swój błąd nie odpowiedziała

Mam pytanie do obeznanych w prawie, naprawdę nie opłaca się już żadnych kroków podjąć? Za późno już totalnie?

#przegryw #gorzkiezale #feels #truestory #medycyna #leki #choroby #depresja #nerwica #prawo
  • 23
@Nyggativez: tak to brzmi, ale #!$%@? znikąd się nie bierze, ma swoje podłoże na którym wyrasta, takie zatrucie u małego dziecka, powoduje zmiany w mózgownicy i niszczy rozwój nerwow. Ja nie potrafię sznurka zawiązać, i mam koncentrację na poziomie 0 - wniosek jest logiczny
@Herrkus ale to nikogo nie obchodzi xD
Jakbyś miał cipę to może wszystkich - chociaż femoid w takiej sytuacji jak Twoja i tak by się nie żalił, bo miałby zapewnionych spermiarzy, beta bankomat i ruchanie minimum 3 razy w tygodniu
@Herrkus: Pamiętam jak byłem dzieckiem, mój ojciec miał taki mały pokój gdzie siedział i grał na komputerze, końcówka lat 90. Ten pokoik nazywaliśmy "kamerlikiem" i panowała w nim wieczna chmura dymu papierosowego tak gęstego że dałoby się zawiesić siekierę. Ojciec nałogowy palacz siedział tam całe dnie jak był w domu.

Przesiedziałem z moim ojcem w tym pokoju kilka ładnych lat. Mniej więcej od wieku 3-4 lat do około 7 roku życia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Herrkus: ja nie z winy lekarza ale miałem właśnie problemy z ciężkim zapaleniem mózgu, chrzest w szpitalu bo myśleli że nie dożyje.
Teraz : problemy z koncentracja, coś typu zespół touretta (losowe ruchy rękami, nogami, dziwna mimika twarzy).
Udało mi się dostać fajna pracę, dobrze zarabiam. Ale moja samoocena przez te mimowolne ruchy jest zerowa, ludzie patrzą na mnie jak na debila. Takze łącze się w bólu( ͡° ʖ̯
@Herrkus: Jesteś dorosły chłopem i zwalasz winę za swoje niepowiedzania na wypadek który miał miejsce 29 lat temu. Jesteś dorosły. Jeśli sam sobie nie pomożesz to nikt inny tego nie zrobi. Możesz żyć w poczuciu niesprawiedliwości,żalu i nienawiści jak wykopki ibzwalac winę na kobiety i rodziców albo zacząć być odpowiedzialny za swoje życie.