Wpis z mikrobloga

Wiecie co to jest przegryw? To wam powiem:
- w wieku 30 lat dowiadujesz się że gdy byłeś prawie rocznym dzieckiem, przez błąd lekarski zatrules się antybiotykiem i innym scierwem, tak że aż przetaczano ci krew
- teraz wiesz skąd mogą pochodzić twoje problemy ze zdrowiem - nabyty zez, wady wzroku, problemy skórne, problemy z nerkami i wątrobą od dzieciństwa, może fobia społeczna tez
- skutek - bullying a po nim nerwica i natręctwa, depresja
- rodzice i opiekunowie nie zrobili z tym nic
- sprawa przedawniona bo minęło 29 lat, do sądu iść nie mogę...

Zniszczone życie, licz na bliskich to marnie skończysz a lakarka za swój błąd nie odpowiedziała

Mam pytanie do obeznanych w prawie, naprawdę nie opłaca się już żadnych kroków podjąć? Za późno już totalnie?

#przegryw #gorzkiezale #feels #truestory #medycyna #leki #choroby #depresja #nerwica #prawo
  • 23
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut: tak, zeza przed tym incydentem nie miałem, widac to na zdjęciach, zatrucie spowodować mogło osłabienie jednego z mięśni utrzymujących gałkę oczną na swoim miejscu
  • Odpowiedz
@Herrkus: Jaki wpływ na naukę miało zatrucie? Domyślam się, że Twoi gnębiciele dziś świetnie sobie radzą? Też mam zeza, a do tego nie wodzę oczami i mam porażenie nerwu twarzowego, co skutkuje zdeformowaniem ryjca.
  • Odpowiedz