Wpis z mikrobloga

@Tapfer: Lubi Cię, ale nie podobasz jej się. Ona szuka "kolegi" a nie przyjaciela. Niedojrzała emocjonalnie, wg. mnie powinieneś się zdystansować i sprawdzić jaka nastąpiłą reakcja. Albo się wtedy zbliży do Ciebie i zacznie wychodzić z inicjatywą, albo oleje i znajdzie kogoś innego. O ile już kogoś nie ma i Cię w tej chwili odrzuca.
  • Odpowiedz
Widzę się z nią jutro w pracy, także czeka nas krótka rozmowa, wszystko sobie wyjaśnimy i będę musiał ukrócić nasze relacje, bo nie wiem jak długo bym mógł to pociągnąć. Jutro będzie już wszystko wiadomo.


@Tapfer: ale co tu chcesz jeszcze wyjaśniać typie? xDDDDD laska ma cię głęboko w srace i traktuje jak zabawkę, jedyne co Ci pozostaje to zmienić swoje nastawienie względem niej już dzisiaj a nie jutro xD
  • Odpowiedz
@Tapfer: ale autystyczny klimat na wykopie. xD
Największa zbrodnia, jaką może popełnić kobieta: nie chcieć faceta w wymiarze matrymonialnym albo (olaboga!) chcieć się tylko przyjaźnić.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Tak, na tym polegają badania bierze się próbkę i z tej próbki wyciąga wnioski. Gdybyśmy mieli każdego z osobna przepytywać to nigdy nic by nie wyszło. to co powiedziano wyżej to po prostu psychologia ewolucyjna.
  • Odpowiedz
@Tapfer: #!$%@? mam identyczną sytuację. Po takim wyjaśnieniu zerwałem całkowicie kontakt. Widać że ona chcę go znów nawiązać, ale tylko do koleżeńskiej relacji. Zajebiście ciężko się tak pracuje..
  • Odpowiedz