Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tapfer Jesteś opcja zapasowa. Jak nie znajdzie nic lepszego to nagle zmieni zdanie i będziesz tym jedynym. A między czasie daj jej atencję bo jej się nudzi.
  • Odpowiedz
hyba zmienić pracę, bo jestem z nią na jednym dziale


@Tapfer: Po co? Traktuj ją jak koleżankę, czyli normalnie cześć cześć, ale bez bliższych relacji po robocie. Schładzaj powoli relacje aż do takiej jaka ci będzie pasować.
  • Odpowiedz
@Tapfer to jest ten moment, że jak weźmiesz to na klatę, wycofasz się trochę i skupisz swoją uwagę na innej koleżance z pracy to 95% szans, że zacznie za tobą szaleć i będzie ci jadła z ręki jak dasz jej spowrotem atencję którą ją teraz darzysz
  • Odpowiedz
@algus: styki się lasce pewnie popaliły, a jak ogarnęła że gość ja olał to trzask dupy wywołał lawinę śnieżna w Tatrach xD jak ja szanuje takich ziomków którzy mają jaja żeby odciac od siebie laske ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tapfer: Przykro mi to pisać, ale jedynym wyjściem z rozumem i godnością człowieka jest w takiej sytuacji odpuszczenie sobie. Ja wiem, że trudno. Że serce nie sługa. Ale z tego nic nie będzie, niestety.

Nie musisz zrywać od razu kontaktu, wbrew pozorom dalej możecie się przyjaźnić (jeżeli chcesz) i szczerze gadać. Ale parą nie zostaniecie :/

A jak chcesz pogadać to pw XD
  • Odpowiedz