Wpis z mikrobloga

@Tapfer trudno, zluzuj. Nic z tego nie będzie. Nie ludz się, ale też nie dramatyzuj. Sam mówisz serce nie sługa, ty kochasz, ktoś inny nas nie może też na siłę pokochać.

Głowa pełna myśli, serducho boli, ale dasz radę. Życie przed tobą.
  • Odpowiedz
@Tapfer: pytałem mojej różowej o co chodzi i powiedziała mi krótko, laska zobaczyła że zaczyna ci zależeć i wiedziała do czego zmierzasz, więc żeby nie zranic Twoich uczuć napisała ci to w takim tonie "kocham Cię ale to nie to". Po prostu nie podobasz się jej, masz dowód na to ile zależy od wyglądu, bo co z tego że się dogadujecie itp skoro jesteś brzydki, dla niej i dla większości
  • Odpowiedz
Gdzie się uczy, gdzie pracuje, tam się #!$%@? nie wojuje


@DRENI2: #!$%@?. Ludzie większość partnerów poznają właśnie na uczelni i w pracy.
  • Odpowiedz
@Tapfer: no to proste, masz krecić karuzelą ze swojej kieszeni i płacąc swoim czasem ALE tylko w ramach i wtedy kiedy chce tego księżniczka. W zamian możesz liczyć na standardowy pakiet który obejmuje zwykła znajomość xD
W uproszczeniu płacisz jak za full pakiet a dostajesz wersje demo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tapfer: Lekko napisane "kocham cię w jakimś stopniu tylko nie wiem jakim", powinno ci jak 1 i 0 od razu dać do zrozumienia, że nawet gdyby ci się udało ją jednak zakręcić do relacji, to nigdy nie będzie na ciebie leciała i nigdy nie będziesz miał jej "ciała i duszy". Nie będzie nigdy prawdziwie twoja, więc tracisz czas i swoją baterię emocjonalną. "Cut your loses" jak dobry inwestor ;)

Natomiast
  • Odpowiedz
@Tapfer: wyrwij jakaś fajna laske to od razu się Tobą zainteresuje. Ale nie daj się zwieść - nic z tego nie będzie. Szukaj szczęścia gdzie indziej. Niestety
  • Odpowiedz
@Tapfer: Miałem podobnie rok czasu pisania, tłumaczyła się że ma problemy emocjonalne i raz byłem dla niej najważniejszy a na drugi dzień już byłem kolega i słuchałem jak to bawi się na urodzinach innego kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°), teraz mam na nią wyjebongo, olałem p0lke, napisałem jej co o tym myślę ale to nic do takiej nie dotrze dopóki jakiś typ się nie zabawi jej
  • Odpowiedz
  • 1
@Tapfer Skończ W jakim Ty świecie Mirku żyjesz? xD Przecież p0lka wyraźnie napisała, że nie ma mowy o poważnych relacjach. To wstko po "zaprzeczeniu" ALEjest znamienne. Po tych słowach na 100% będzie ochładzała relacje, tylko dlatego, że chłop się zaangażował. Nie chce z nim intymniejszych relacji, niż relacje braterskie. A te zabiegi, o których wspomniałeś, to tylko litość mogą wywołać. A to najgorsze. Już lepsze jest "#!$%@? się ode mnie
  • Odpowiedz
nigdy kobiet nie zrozumiem..


@Tapfer: a po co ? to jest wewnętrznie sprzeczne. Pomóc Ci może : 25 lat doświadczenia lub intuicja. Najlepiej mieć oba przymioty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tapfer: jesteś beta orbiterem a tymczasem ona z kim innym ...

PS. Co ciekawe kobiety masowo stosują politykę opcji zapasowej ale gdybyś JĄ TAK SAMO potraktował to by się na Ciebie tak obraziła że zerwała by jakikolwiek kontakt (chyba że jesteś Chadem, wtedy wybaczają wszystko). To dlaczego masz postępować inaczej? Olej karynę bo wykazuje się typową kobiecą toksycznością
xaliemorph - @Tapfer: jesteś beta orbiterem a tymczasem ona z kim innym ...

PS. Co...

źródło: comment_1621236661CzO1XPiVzth8XK4NKbIEIl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz