Wpis z mikrobloga

@Tapfer: masz #!$%@? - tak w skrócie. nigdy nic z tego nie będzie, absolutnie musisz się odciąć, a ona będzie Ci to utrudniać - nawet sugerując, że coś z tego może być
  • Odpowiedz
@Tapfer

@neib1 ma 100% racji.

Jedyne co Ci zostaje, aby zachować twarz (może nawet trochę dać pstryczka w nos) to kompletne olanie jej bez absolutnie żadnych wyjątków.

Każdego innego zachowania będziesz wcześniej czy później żałował.
  • Odpowiedz
@Tapfer: przeciez ci napisala, ze nie masz co liczyc na wiecej.

Zacznij ignorowac, powiedz, nie wiem, ze musisz to przenyslec czy cos i zobacz co sie stanie. Jesli liczyles na wiecej to musisz poczekac az sie wyszaleje albo zrobi sobie bombelka kto ja zostawo to wroci
  • Odpowiedz
@Tapfer: Brzmi jak typowy friendzone. Poboli i przestanie, choć to może trwać.

Zawsze możesz zaszarżować z jakimiś kwiatami z nienacka i powiedzieć jej co do niej czujesz, ale na żywo nie przez sms. Ja kiedyś odpierniczyłem z sms i skończyło się tak że dziewczyna strzeliła focha totalnego. I w sumie taki foch sporo gorszy od takiego pokojowego odpuszczenia sobie, bo masz takie poczucie że odwaliłeś jak frajer. No ale jak to
  • Odpowiedz
@Tapfer: Podoba jej się twój charakter i atencja którą jej dajesz, ale jesteś brzydki.

Odnośnie innych twoich wpisów - unikanie, lub wręcz zmiana pracy z tego powodu to nie rozwiązanie - powinieneś to przepracować i doprowadzić swój umysł do takiego stany, że będziesz w stanie po krótkim czasie przejść po odrzuceniu do porządku dziennego...
  • Odpowiedz
@Tapfer: ziom odpisz, że dzięki za wspólnie spędzony czas ale nie szukasz nowej przyjaciółki, bo masz ich już wiele. Szukasz partnerki i kończysz znajomość ( ), powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tapfer: Jakbyś chciał miras inspiracji co jej odpisać to wal na PW. Sam przez to przechodziłem ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tapfer: jak do niej wzdychasz to dla swojego dobra skończ relacje, bo z jej strony nic poważnego nie uzyskasz. Możliwe, że po zakończeniu relacji nagle się obudzi i będzie od Ciebie chciała czegoś więcej, ale nie warto. Pozwól sobie poznać kogoś kto będzie traktował Cię poważnie, a nie jak maskotkę. Jeśli traktujesz ją ja kumpla i nic więcej od niej nie chcesz - no to git, ale nie daj się wykorzystywać
  • Odpowiedz