Wpis z mikrobloga

@Tapfer: jest jak napisala
jestes dla niej wazny, ale nie patrzy na to pod katem romantycznym
tylko tyle i az tyle

mozesz sobie poczytac juz napisane komentarze szukajace drugiego dna czy na prawde tak sadzi, ale podswoadomie nie, czy perfidnie klamie czy jeszcze co innego. co za roznica jaka jest tutaj prawda, jesli i tak jest nieweryfikowalna?
a nie, sorry, blackpill zweryfikuje ci jednostkowy przypadek wykresem statystycznym xD
@flumpy_bread: Jakiś czas temu napisała mi, że kocha mnie ale jako brata. Wczoraj podczas rozmowy (z której są te screeny) po tym jak spytałem, czy kocha mnie jako przyjaciela, odpowiedziała, cytuję: "Tak i trochę nawet bardziej".
Chwilę później był czas kiedy mi napisała to co jest na moim głównym screenie w poście, także #!$%@? ja sam nie wiem xD
Mam wrażenie, że ona sama nie wie czego chce.
Także z jednej strony pisze mi, że kocha mnie jako przyjaciela - a nawet bardziej (czyli co to oznacza?) żeby 5 min później powiedzieć mi, że kocha mnie ale nie wie w jakim stopniu xD
@Tapfer: robi to, żeby Cię wybadać, bo sam żadnego ruchu nie zrobiłeś. nie rozumiesz o co jej chodzi, bo ona sama nie rozumie. te wiadomości to uzewnętrznienie jakiś odczuć i odruchów. lubi spędzać z Tobą czas, ale nie chce się angażować. jednocześnie nie ma tyle samoświadomości, żeby się zorientować co odwala. ona potrzebuje, żeby ktoś narzucił jej swoją wolę. jak masz dostatecznie mocną szczękę, to możesz spróbować, ale czy warto. trafi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tapfer: być może jesteś na granicy friendzonu. Znaczy się po stronie friendzonu z jakąś tam szansą na związek ale chyba niewielką.
Jedyne co możesz zrobić aby się przekonać, to zachować się jak samiec wobec samicy.
Rozmowa nie na zasadzie "a może zostaniemy parą" nie zadziała. Tu mogą pomóc tylko hormony.
Zaproś ją na randkę, bądź szarmancki, zdecydowany itd. może jakieś wino albo drinki. Weź na spacerze pod ramię, złap za rękę,
@Tapfer: jesteś opcją zapasową. Jak znajdzie lepszą opcję to masz nie narzekać bo dawała ci sygnały, że jesteś przyjacielem. Ale masz czekać bo dobrze jest mieć opcję zapasową, więc czasem podbija opcję rezerwacji takimi tekstami, żebyś cały czas miał nadzieję i czekał.

A w międzyczasie ma przyjaciela, z którego ma jakieś korzyści, wygada się mu, on ją zabawi.