Wpis z mikrobloga

@Pimenista: W sumie racja. Prostytutka ma więcej godności i szacunku od wlasnie takiej p0lki, ktora ma mln przebieg w tzipie i cierpi na "spojrzenie tysiąca #!$%@?ów" = wzięte z psychologii określenie na żołnierza z pustym wzrokiem, który ma traumę powojenną
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziwka to przynajmniej się regularnie bada i ma jakiś szacunek do swojego ciała, a taka p0lka to dyma sie nie wiadono z kim,
@Tapfer: co Ty, piłka po Twojej stronie, teraz bądź bardziej niedostępny, zadbaj o siebie (jakikolwiek fitness, fryzura, broda czy co tam masz) i sama zacznie orbitować wokół Ciebie. Wtedy masz dwie opcje:

A) wtedy w to wchodzisz, cieszysz się tym czym chcesz przez jedna noc/weekend i kończysz to, ona niewytrzymuje i się zwalnia
B) po prostu ja olewasz ona nie wytrzymuje i się zwalnia

Ty masz podbita samoocenę i nie musisz
@Krasparov: Taaak, już wiele razy to słyszałem, ale no wiesz jak jest stary, serce nie sługa jak to się mówi.
@PeterFile: Wydaje mi się, że jakiś mega brzydki nie jestem, ale no widać, że jeszcze nie ten poziom xD

Generalnie śmieszna sprawa Wam powiem, bo ona jakiś rok temu (mniej więcej) kręciła z takim gościem (nazwijmy go Łukasz) i on miał podobną sytuację jak ja, zakochał się w niej (co