Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie proszę o pomoc - jak wrócić na rynek matrymonialny? W skrócie: po studiach zająłem się mocno pracą a w wolnym czasie sport. Tak zleciało już kilka lat. Przez ten okres miałem różne tindery itp ale nigdy nic nie wychodziło. Od roku przez pandemie straciłem trochę chęć na wszystko i chciałem bardziej korzystać z życia a nie tylko praca i praca gdzie tak na prawdę nie muszę tyle pracować i się poświęcać. Znów jestem na tinderze, niby ponad 100 par ale i tak żadna nie pisze. Dosłownie 0 napisało od momentu jak nas sparowało. Gdy sam napiszę do jakiejś to a) nie odpisuje 80% b) 15% usuwa parę c) 5% dziwi się w ogóle o co mi chodzi i czemu ktoś ją cały czas zagaduje na apce randkowej. Do reszty mi się nawet nie chce pisać bo brak opisu albo naganianie na instagrama albo jedna fotka. Nigdy nie miałem problemu na studiach i zawsze miałem nadmiar koleżanek. Obecnie brak znajomych - ci którzy byli pozakładali rodziny, przeprowadzli się a koleżanki, które miałem to tylko były koleżanki i teraz są skupione na swoim chłopaku/narzeczonym/mężu/dzieciach. Wszystkie spotkania jakie miałem w życiu z takich aplikacji nie wspominam dobrze. Zazwyczaj nie odzywały się na drugi dzień albo usuwały parę. Same nie były jakoś super wybitne a i tak mną pogardziły. Takie doświadczenia nieźle wpływają na psychę. Ktoś powie: coś źle robisz, jesteś nudny, morda czy inne bzdety tylko nigdy na żywo nie miałem takiego problemu a nagle od kilku lat korzystania z portali nawet 5/10 mną pogardzają? Nie chciałbym skończyć z jakąś karyną czy brać na stare lata matke z dziećmi tylko dlatego, że przekonałem sam siebie, że tylko na taką zasługuje..

#przegryw #tfwnogf #blackpill #tinder #badoo #podrywajzwykopem #relacje #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609d5111e27d81000ac9314c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie proszę o pomoc - jak wrócić...

źródło: comment_1620927893uyEHQ37UPiWsFPopzY8Mkp.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie miałem problemu na studiach i zawsze miałem nadmiar koleżanek. Obecnie brak znajomych - ci którzy byli pozakładali rodziny, przeprowadzli się a koleżanki, które miałem to tylko były koleżanki i teraz są skupione na swoim chłopaku/narzeczonym/mężu/dzieciach.


@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ściana dla zwykłego faceta 5/10 jest w wieku 25 lat jak kończy studia i zaczyna przymulać w robocie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
ZuchwałaPantera: Hej - niestety również mam podobne doświadczenia i sam chciałem napisać troszkę zbliżony posty. Lvl ok. 30 dobra praca i płaca (IT), przyszłościowe zainteresowania (inwestycje na rynkach kapitałowych - w tym kryptowaluty, wszystko realizowane na spokojnie i z głową), własne mieszkanie, szczupła budowa ciała. Z wyglądu mocne 5/10, często widzę na mieście chłopaków o zbliżonej aparycji z całkiem atrakcyjnymi kobietami. Natomiast na portalach randkowych bardzo słaby odbiór, pary wpadają ale
  • Odpowiedz
UwielbianaŁania: ZuchwałaPantera: kolejny programista15k, który myśli, że jego nudna, ale spoko płatna praca i zainteresowania "wannabe inwestora" (dla kobiet to nuda) sprawi, że będziecie mieli szanse u kogoś więcej niż rownieśniczka na gwałt szukająca zapłodniacza xD kobiety lecą na wygląd + dynamina, nie na nudnego anonka programiste 5/10

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz