Wpis z mikrobloga

Zawsze chciałam odnaleźć chłopca któremu zawdzięczam swoje imię.


Zostałam adoptowana prosto ze szpitala, mając około 2 miesiące. Na sali ze mną był tez 3-4letni chłopiec ze swoją mamą. Gdy moi przyszli adopcyjni rodzice pierwszy raz weszli do tej sali, on podbiegł do śpiącej mnie i zaczął budzić uderzając w główkę i krzycząc "Kasia, Kasia, wstawaj rodzice przyjechali!"
Cała sytuacja na tyle rozczuliła moich rodziców, że przeżyje swoje życie pod tym właśnie imieniem, które z resztą uwielbiam.

Teraz ten "chłopiec" ma maxymalnie 26 lat, a cała akcja działa sie w szpitalu im Jana Pawła II w Krośnie.


#niewiemjaktootagowac #rodzina #krosno #podkarpacie #szpital #feels #pomocy #dzieci #wykopefekt ? #zycie
  • 154
@Javkens: Dziękuję ;)
@sindram: zawsze też mógł słyszeć historię o dziewczynce bez rodziców z którą leżał w szpitalu ;P
@tempoconto: boje? Nie, ale chciałabym wiedzieć, bo jeśli mnie to dotknie to czas na studia uważam za zmarnowany. Mogłabym coś zobaczyć zanim mi się coś odklei.

@In_thrust_we_trust: Z tego co wiem to nic, oboje mają swoje oddzielne rodziny, jak to zazwyczaj po nieudanym romansie :P

@q0084: Dlatego, z
@tempoconto: Jakie masz na myśli?
Robiłam wpis z wynikami z 23andme.

@In_thrust_we_trust: Mam dane matki na akcie urodzenia, nie nie mam ochoty jej poznać.

@stormkiss: Właśnie to jest piękne, wszyscy w napięciu, a ten mały chłopiec jest fontanną szczęścia z powodu dziewczynki, bo przecież mama to najważniejsza osoba w życiu takiego 4latka.

@sindram: Jego mama tam była i przeżywała, że pielęgniarki nie pozwalały jej mnie nosić, więc może