Wpis z mikrobloga

Jak w każdy czwartek #umniewbarze wjeżdżają hurtowe ilości wątróbki drobiowej, wiec ktoś musi pokroić cebule. To moje ulubione zajęcie, także ja się zazwyczaj tym zajmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wideo nagrałem 2 albo 3 tygodnie temu, ale ilości cebuli zawsze są podobne - około 15-20 kg.

Do tego w garach:
100l - fasolowa z fasolki szparagowej
50l - gulaszowa
50l - pomidorowa
20l - sos podgrzybkowy do polędwiczek
3x30l - woda do gotowania klusek nadziewanych mięsem

Dzisiaj wyprodukujemy około 450-500 klusek nadziewanych mięsem lub pieczarka.
Przewidywana sprzedaż:
50-60 kg kapusty zasmażanej
20-25 kg buraczków zasmazanych

Dzisiaj pójdzie mniej ziemniaków (około 80 kg) i surówek bo w czwartki klienci są skoncentrowani głównie na kluskach i gulaszowej.

W komentarzu zdjęcie dzisiejszych hambogirów: sałata, mielony, sos bbq, pomidor, ogórek kiszony, czerwona cebulka, drugi kleks bbq i ser żółty.


#gotowanie #gotujzwykopem #cebula #sniadanie #gotowanietomojapasja
  • 89
@KubaJam: to nic naewno nie jest nudniejsze niż moje własne, a zawsze to będzie deska ratunkowa dla nas w przypadku kiedy nie ma się pomysłu. Myślę, że kilku mirków mnie poprze.
@Pesa_elf: Przyślij mnie tego fiskarsa to Ci go wyprowadzę na prosta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posiadam oba noże ze zdjęcia. Ceny na Allegro są z czapy. Ja płaciłem za nie po 100-120 złotych w TK Maxie. Z obu jestem zachwycony, ostrze momentalnie doprowadza się do ostrości. Ten, który mam w domu ostrze porządniej tylko co dwa miesiące. Nie ma potrzeby doostrzania częściej. W domu mam ten pierwszy,
Pobierz
źródło: comment_1620932090zg9OJr0ik6xumFHKQhBw8a.jpg
Spoko. Mozesz rzucać pomysłami na obiady, będzie to dla każdego inspiracją do przeżycia i przeżarxia czegoś w tygodniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)()
@Dibhala: Na streamable wideo są zapętlone, oglądasz dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja w czwartki jestem mało popularny, raz, że #!$%@? wszystkich dźwiękiem to jeszcze wszyscy dookoła płaczą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)