Wpis z mikrobloga

Wiecie, że tu w Stanach jest taka zasada, że jak Polak ci nie pomógł to tak jakby pomógł bo nie zaszkodził? Poznałem gościa z Polski co unika Polaków jak ognia bo się kilka razy sparzył i teraz woli udawać kogoś innego by znowu go ktoś nie #!$%@?ł. Smutne bardzo szczególnie patrząc na nacje co się wspierają nawzajem i nie dadzą zginąć jeden drugiemu przez co razem są silni.
  • 84
  • Odpowiedz
  • 99
Ja się wcale nie dziwie, sam na emigracji początkowo utrzymywałem kontakt z rodakami, ale po czterech latach omijałem ich szerokim łukiem. Wiekszość to patologia, kłamcy i naciągacze.
  • Odpowiedz
  • 140
@Orzeech Zapewne dlatego, że to prestiżowe kierunki i emigrują tam osoby na poziomie.

OP i inni komentujący za dużo zadają się z patologią i nizinami społecznymi których pełno w UK, USA czy Niemczech, stąd takie złe doświadczenia z Polakami na obczyźnie.
  • Odpowiedz
wszędzie z Polakami na obczyźnie tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Boss86: W kraju jest nie inaczej tylko że nie ma kontrastu i nie widać. W USA masz lokalnych, masę innych nacji i Polaków, łatwo możesz porównać i zauważasz po prostu jakim ten naród jest naprawdę.
  • Odpowiedz