Wpis z mikrobloga

Taki trochę #oswiadczenie z dupy dzisiaj będzie. Jesteśmy u rodziny od kilku dni. Syna brata siostry (xD) nie widzieliśmy jakieś 2 lata. Wtedy miał 4 lata i był to straszny dzieciak. Ciągle wrzaski, rzucanie wszystkim, kopanie, bicie i gryzienie. Myślałam że to apogeum i z wiekiem przejdzie ale to co się dzieje teraz sprawia że to najgorszy piźdz*elec jakiego widziałam na oczy. Jak rozmawiamy a on ogląda bajkę to drze ryja że mamy być cicho. Teksty typu zamknij się, jesteś głupi, głuchy itp są na porządku dziennym. Rodzice praktycznie nie reagują, często udają że nie słyszą.. W poniedziałek podrapał na podwórku 3 letnią dziewczynkę więc rodzice zrobili pogadankę na ten temat. Młody tak się wkurzył że ktoś zwraca mu uwagę że zrobił taką awanturę jakby to on został pobity na placu zabaw. Jak tak na to patrzę to #antynatalizm mocno xD Współczuję ojcu dzieciaka bo nie ma za wiele do gadania w sprawie wychowania (jego żonie odbiło po porodzie) oraz z niecierpliwością czekam na okres szkolny młodego terrorysty xD #childfree
  • 41
Ciągle wrzaski, rzucanie wszystkim, kopanie, bicie i gryzienie. Myślałam że to apogeum i z wiekiem przejdzie ale to co się dzieje teraz sprawia że to najgorszy piźdz*elec jakiego widziałam na oczy. Jak rozmawiamy a on ogląda bajkę to drze ryja że mamy być cicho. Teksty typu zamknij się, jesteś głupi, głuchy itp są na porządku dziennym. Rodzice praktycznie nie reagują, często udają że nie słyszą..


@zupa_cebulowa: Wierz mi lub nie, ale
@McRancor: XD.

Jak już gnojek się nauczy, że rodzice gówno mu zrobią to możesz go polewać domestosem po głowie i nic to nie da.

Dzieciak od małego musi wiedzieć w którym szeregu stoi. Jak mu uświadomisz, że ma do gadania tyle samo co jego staruszek, a dodatkowo za nic nie odpowiada i nic mu nie można zrobić "bo to przecież dziecko" to potem rośnie ci mały psychopata który nie boi się
Dzieciak od małego musi wiedzieć w którym szeregu stoi.


@LittleBi: Pochwal się swoimi sposobami na ustawienie w szeregu.

rośnie ci mały psychopata


Idę o zakład, że Twoja teoria wychowania to właśnie recepta no to, jak wychować psychopatę z dziecka które miałoby szansę nim nie być.
@bigos555: Ta akcja była po tym jak zaczął tak wariować że był niebezpieczny dla siebie i otoczenia. Dzieciak czasem wpadał w taki amok że potrafił chwycić widelec i zaatakować nim siostrę - wbijając jej widelec w dłoń jak na filmach. To nie jest normalne dziecko i w sumie nie wiem co teraz się z nim dzieje.
@bigos555: Tam jest psycholog dla dzieciaka i każdego z rodziców osobno. Bardziej chodzi mi o to że wychowanie to jedno, ale przypadek drugie - trafi się "wyjątkowy" dzieciak i rodzice nie dość że mają przewalone, wydadzą masę kasy i czasu na terapie, to jeszcze potem są oceniani na każdym kroku. Polska to nie jest kraj do wychowywania dzieci - zbyt dużo ekspertów.
@enron: oczywiście, że się rodzą. Bardzo rzadko, ale jednak. Rodzice, mogliby go ustawić troche do piony, ale to będzie bardzo pracochłonne. Niektóre dzieci to aniołki. Taka natura. W przyszłości może mu się odmieni albo i nie.


@Morthgar: rodzą się dzieci z problemami psychicznymi, ale to nikły procent czy promil. I owszem, niektóre dzieci z natury są grzeczniejsze od innych. Ale od tego są właśnie rodzice, by wychowywać dziecko i wpajać
@ProResHq to jest typowa bananowa rodzina gdzie nie ma żadnych wyzwisk ani kłótni. On jest zapatrzony w żonę. Co ona powie to on robi. Na dodatek dużo czasu spędza w delegacjach, a matka z babcią rozpieszczają swojego 'skarbeńka' Nie wiem gdzie mógł to usłyszeć ale ja też w wieku dziecięcym znałam różne brzydkie epitety których nie używano w domu.