Wpis z mikrobloga

Cześć! Przygotowujemy właśnie reportaż do “Dużego Formatu” (magazynu reporterskiego “Gazety Wyborczej”). Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery. Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności (nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne). Uważamy, że do tej pory ruch ciałopozytywny niesłusznie pomijał mężczyzn, potępiamy wyśmiewanie i obrażanie ze względu na wygląd czy wzrost, co niestety obserwujemy na niektórych kobiecych grupach. Wszystkim, którzy zgodzą się z nami porozmawiać (przez dowolny komunikator) zapewniamy możliwość autoryzacji wypowiedzi - będziecie mieć pewność, że nie będziemy wyrywać waszych słów z kontekstu czy ich przekręcać. Jeśli choć trochę zależy wam na widoczności i opowiedzeniu o swoich problemach szerszemu gronu, zachęcamy do kontaktu.

Besos!

Aleksandra Herzyk & Patrycja Wieczorkiewicz

#blackpill #bluepill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #datezone #tinder #badoo #blackpillraw
  • 412
problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery


@herzyk_wieczorkiewicz: Zapraszam do kontaktu jeśli chciałybyście napisać trafny tekst ponad polaryzacją i skłóconymi bańkami.

Sam jestem w tej najbardziej uprzywilejowanej "chadowej" grupie i dziwię się jak to możliwe, że blackpill opisujący takie banały i oczywiste zjawiska jest jeszcze jakimś niszowym zagadnieniem. Wyższego człowieka zdarza mi się
@szary2: ale to będzie reportaż składający się z opowieści samych "przegrywów", zależy nam, by wszyscy bohaterowie mieli poczucie, że to faktycznie tekst o nich, dlatego zamierzamy wszystko konsultować. Nie dziwię się zupełnie, że ciężko wykopkom nam zaufać (zwłaszcza po tym tekście w Magazynie Świątecznym), ale naprawdę mamy wrażenie, że dotąd ten temat traktowany był przez media bez odpowiedniej dozy empatii czy głębszego wejścia w temat, dziennikarze skupiali się na kwestii nienawiści
@herzyk_wieczorkiewicz:
Ja ponowie:
Piszac #blackpill uruchomilyscie rezydujacych na tym tagu chadow/chadlite'ow ktorzy w zgodzie z swietymi prawdami objawionymi tamze, ciesza sie hipergamia wspolczesnych, wyzwolonych kobiet. I nawet oni narzekaja na pogarszajacy sie rynek, ktory po prostu zostal zalany zbluepillowanymi desperatami i ich forsa. Z takimi gadacie, czy do postawionej juz tezy lepiej jednak pasuje ulany incel z piwnicy?
@herzyk_wieczorkiewicz: Tylko proszę - bez tekstów typu - "sfrustrowani mężczyźni, ktorzy o siebie nie dbają, a chcą pięknej kobiety".
Kumpel (o incelach nawet nie ma pojęcia) jest... po prostu strasznie brzydki. Przez grube miesiące nie mógł umówić się na żadne spotkanie korzystając z aplikacji randkowych, na których to konta założył po tym, jak nie mógł znaleźć partnerki w "życiu realnym". Na rady typu "obniż wymagania" odpowiada - "moim jedynym wymaganiem jest
@AnimusAeger999: Sam przyznałes zw nie lbserwujesz tych tagów, więc gdybanie na temat tego że nie mam racji i rzekomych moich braków jest co najmniej słabe ;) ale widzę tak wygodniej różową wyśmiać pośmiać się z wyimaginowanej głupoty, samemu nie zweryfikować czy ma rację. Bo? Bo nie, bo izdz, głupia polka, biedne przegywy;) typowe
@herzyk_wieczorkiewicz: Incele to skutek socjalizmu. W normalnym ustroju chłop pracuje i utrzymuję babę (przynajmniej częściowo) w zamian dostaje seks i stąd biora się bąbelki.

W socjalizmie państwo zabiera pod przymusem mężczyźnie pieniądze (nie dając w zamian seksu) i oddaje kobiecie (w postaci stypendiów, darmowych studiów, pińcetplusów, alimentów, emerytury).
@ehhcokolwiek:

No już nie przesadzaj,sam mam taki wzrost i nie czuje się tak źle z tym (, chociaż oczywiście fajniej być wyższym). Nie ryjcie sobie aż tak tym bani bo twój wzrost jest jeszcze ok,możesz zawsze popracować na silce.Z tym wzrostem jeszcze ogarniesz sobie panne jeśli masz mordę w miarę . Ostatnio na magazynie w Holandii pracowałem z Polakami i byli tam niscy i niezbyt urodziwi ale jakies panny mieli.Tez jestem