Wpis z mikrobloga

Cześć! Przygotowujemy właśnie reportaż do “Dużego Formatu” (magazynu reporterskiego “Gazety Wyborczej”). Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery. Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności (nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne). Uważamy, że do tej pory ruch ciałopozytywny niesłusznie pomijał mężczyzn, potępiamy wyśmiewanie i obrażanie ze względu na wygląd czy wzrost, co niestety obserwujemy na niektórych kobiecych grupach. Wszystkim, którzy zgodzą się z nami porozmawiać (przez dowolny komunikator) zapewniamy możliwość autoryzacji wypowiedzi - będziecie mieć pewność, że nie będziemy wyrywać waszych słów z kontekstu czy ich przekręcać. Jeśli choć trochę zależy wam na widoczności i opowiedzeniu o swoich problemach szerszemu gronu, zachęcamy do kontaktu.

Besos!

Aleksandra Herzyk & Patrycja Wieczorkiewicz

#blackpill #bluepill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #datezone #tinder #badoo #blackpillraw
  • 412
@konopiapolska: XD

Sam przyznałes zw nie lbserwujesz tych tagów


Napisałem to ironicznie, jestem stałym bywalcem tagu, wiem co ludzie tam piszą.

ale widzę tak wygodniej różową wyśmiać pośmiać się z wyimaginowanej głupoty, samemu nie zweryfikować czy ma rację. Bo?


To ty jesteś osobą nie będącą w stanie zweryfikować swoich racji, o co zresztą cię poprosiłem.

Większość z nich jest sama, bo ma za duże wymagania nieproporcjonalne dot ego co sami mają
@JediKnight: Idę miastem i mnie mijają trzej nastolatkowie młodsi o kilka lat ode mnie przy których wyglądam jak #!$%@? dziecko, takie rzeczy siadają na banię. Mordę akurat mam nienajgorszą (o dziwo nawet ostatnio słyszę komplementy na ten temat od różowych) i z tego powodu jakieś tam szanse mam ale jak zobaczyłem ostatnio post na gifach gdzie w ankiecie większość bab przyznało że wolą wysokiego i nieprzystojnego chłopa od niskiego przystojnego to
"lekarza google"


@OCIEBEJT: kiedyś było (moze nadal jest) forum "borelioza" na gazeta.pl.
Było to straszliwie toksyczne środowisko ludzi, którzy wmawiali każdemu, że ma boreliozę i powinien przez cale lata jeść antybiotyki.
Były tam dzieci na wieloletniej antybiotykoterapii, którym przedłużano antybiotyki o kolejny rok wylacznie przez mniej niż idealne wyniki sportowe!
O tym forum nawet psychiatrzy pisali publikacje naukowe.
@ehhcokolwiek:

Myślę że w twoim przypadku to spory kompleks(chociaż ostatnio też trochę zacząłem sam na to zwracać uwagę,ale wolę prawdę niż kłamstwo)Oczywiscie że zgadzam z tym co piszesz,ja też byłem w życiu poniewierany przez moje warunki fizyczne ale po prostu taki jest świat,na tym świecie są niscy mężczyźni i mają się dobrze,co jednak nie neguje tego że fajniej być wyższym.Z twoim wzrostem jesteś w stanie poznać kobite.Na tym tagu często ludzie
Kobieto większość postów to jest błaganie o to by ktokolwiek ich pokochał, żeby mogli poczuć się kochani przez kogokolwiek czego oczywiście z powodów niezależnych od nich w większości nigdy nie dostaną, to jest niewiarygodne jak silna jest mizoandria w tym kraju


@ehhcokolwiek: Mężczyzno. mówic w internetach lmizoandrii, mówić o mizoandrii ma wykopkie gdzie codziennie jest dodawanych setki mizoginistycznych postów XD jaki tu trzeba mieć tyle, jakim to trzeba być zasklepionym w
@konopiapolska: Ile razy wam trzeba powtarzać że mylicie przyczynę ze skutkiem?
Dosłownie każda kobieta próbująca się na ten temat wypowiadać to robi. To oczywiste, że osoba która nie może spełnić swoich podstawowych potrzeb przez długie lata będzie powoli się pogrążać w jakieś nieciekawe rejony mózgu. Gdyby tobie zabrano na całe życie możliwość otrzymania bliskości i czułości to byś się zachowywała dużo gorzej, tak po prostu funkcjonuje mózg człowieka odizolowanego od normalności.
Faceci i te ich wygórowane wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wibrujacycymbalek: poza tym pisałam o przegrywach, oni mają wygórowane wymagania stąd są sami;) wykres z portalu randkowego, wiadomo ku.wa że na wszystkich jest dysproporcja płci więc dlaczego kobiety miałaby nie być bardziej restrykcyjne gdy mają tabun zainteresowanych desperatów?
Ile razy wam trzeba powtarzać że mylicie przyczynę ze skutkiem?

Dosłownie każda kobieta próbująca się na ten temat wypowiadać to robi. To oczywiste, że osoba która nie może spełnić swoich podstawowych potrzeb przez długie lata będzie powoli się pogrążać w jakieś nieciekawe rejony mózgu. Gdyby tobie zabrano na całe życie możliwość otrzymania bliskości i czułości to byś się zachowywała dużo gorzej, tak po prostu funkcjonuje mózg człowieka odizolowanego od normalności.


@ehhcokolwiek:
dla większości chłopów jedynym wymaganiem jest żeby nie była gruba. Dla większości bab wymaganiem jest osiągnięcie jakiegoś konkretnego pułapu wzrostu przez faceta. Które z tych jest łatwiejsze do spełnienia?


@ehhcokolwiek: Dla jakiej większości? Aż tak nisko cenisz swoją płeć?ja widzę to inaczej XD Może pochwal się swoimi wymaganiami, zamiast się ta wyimaginowana "większością" zasłaniać? Ile mogłaby mieć przed tobą partnerów? Mogłaby mieć dzieci? Być wyższa od ciebie 10 cm, zarabiać od
@konopiapolska: zwykła normalna szczera dziewczyna, z którą można na więcej tematów niż nowy serial na netflixie pogadać, bez dziecka (mam 20 lat wtf). Wygląd o ile nie jakiś mocno poniżej przeciętnej obojętny. To są moje "wymagania". Niestety u 2/3 z nich jestem skreślony ponieważ jestem niski. Nie wiem czemu piszesz że jak się spodobam z twarzy to przymkną oko na wzrost skoro na jednej z grup na fb kilka dni temu
@ehhcokolwiek: jaka to była grupa? Gify z średnia wieku 14? Ankieta sobie, życie realne sobie Poza tym niski to kwestia indywidualna. Niższy od niej, mniej niż 180, 170? Dla jednej niski to 175 dla drugiej 160 xd.Poza tym nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania dot. Wymagań względem partnerki xD ja bym wolała być z niskim ale fajnym z twarzy. A jeśli nie to wole być sama niż z wysokim z nieatrakcyjną twarzą