Wpis z mikrobloga

Cześć! Przygotowujemy właśnie reportaż do “Dużego Formatu” (magazynu reporterskiego “Gazety Wyborczej”). Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery. Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności (nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne). Uważamy, że do tej pory ruch ciałopozytywny niesłusznie pomijał mężczyzn, potępiamy wyśmiewanie i obrażanie ze względu na wygląd czy wzrost, co niestety obserwujemy na niektórych kobiecych grupach. Wszystkim, którzy zgodzą się z nami porozmawiać (przez dowolny komunikator) zapewniamy możliwość autoryzacji wypowiedzi - będziecie mieć pewność, że nie będziemy wyrywać waszych słów z kontekstu czy ich przekręcać. Jeśli choć trochę zależy wam na widoczności i opowiedzeniu o swoich problemach szerszemu gronu, zachęcamy do kontaktu.

Besos!

Aleksandra Herzyk & Patrycja Wieczorkiewicz

#blackpill #bluepill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #datezone #tinder #badoo #blackpillraw
  • 412
@herzyk_wieczorkiewicz:

Uważamy, że wasze problemy wynikają w dużej części ze społecznych niesprawiedliwości i wykluczenia


Thx, captain obvious. Każdy proces selekcji to dyskryminacja. To oczywista oczywistość. Preferowanie wyższego wzrostu automatycznie powoduje wykluczenie niższych. I analogicznie.

, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne.


Problemy to pojęcie subiektywne. To co dla jednego jest problemem, dla drugiego jest szansą. Powinno być - kłopoty ze znalezieniem partnerki. Pisanie że to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@herzyk_wieczorkiewicz: wiem, że spotkało i zapewne spotka Was tu jeszcze więcej szlamu.

Chciałbym tylko dorzucić swoje 5gr i powiedzieć, będzie dużo frustracji i niemiłych słów pod waszym adresem ale nie poddawajcie się. To wyciągnięcie ręki ponad podziałami to ważny gest. Nie mniej ważne co wyciągnięcie tematu przegrywu do mainstreamu w świetle innym niż stricte oszczerczym.

Ostatnimi czasy lewica na świecie zajmuje się głównie modnymi i łatwymi, gdyż cieszącymi się szerokim poparciem,
@herzyk_wieczorkiewicz: jestem totalnym przegrywem. Nie mam żadnych znajomych, żadna kobieta nie chce nawet ze mną rozmawiać. Nawet na studiach nie byłem w stanie nikogo znaleźć. Mam wiele zainteresowań, o których mógłbym rozmawiać godzinami, ale problem w tym, że nie mam z kim... Mam już dość samotności. Nie uważam się za brzydkiego, wyglądam normalnie, ale niestety w dzisiejszych czasach to za mało.