Wpis z mikrobloga

Cześć! Przygotowujemy właśnie reportaż do “Dużego Formatu” (magazynu reporterskiego “Gazety Wyborczej”). Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery. Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności (nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne). Uważamy, że do tej pory ruch ciałopozytywny niesłusznie pomijał mężczyzn, potępiamy wyśmiewanie i obrażanie ze względu na wygląd czy wzrost, co niestety obserwujemy na niektórych kobiecych grupach. Wszystkim, którzy zgodzą się z nami porozmawiać (przez dowolny komunikator) zapewniamy możliwość autoryzacji wypowiedzi - będziecie mieć pewność, że nie będziemy wyrywać waszych słów z kontekstu czy ich przekręcać. Jeśli choć trochę zależy wam na widoczności i opowiedzeniu o swoich problemach szerszemu gronu, zachęcamy do kontaktu.

Besos!

Aleksandra Herzyk & Patrycja Wieczorkiewicz

#blackpill #bluepill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #datezone #tinder #badoo #blackpillraw
  • 412
@konopiapolska: Jesteś tak przekonana o swojej racji, że nia ma dla Ciebie ratunku :) Opisujesz jakieś wyimaginowane postaci i uznajesz je za reprezentatywną grupę, a jak ktoś prosi o konkrety to ich brak. Wielu facetów chce zwykłego związku ze zwykłą kobietą i z tym mają problem. Czy są tacy, których opisujesz? Pewnie, że tak ale nie znam ani jednego takiego ani jakiegoś sensownego badania, które pokazuje, że to jakaś istotna grupa,
@konopiapolska: nie odpowiedziałem bo reszta jest mi obojętna xD. Poglądy jeżeli byśmy umieli się dogadać obojętne. Zarobki obojętne. Nawet w ogóle nie myślę w takich kategoriach, nigdy w życiu nie pomyślałem o zarobkach dziewczyny, czy mają być większe czy mniejsze czy cokolwiek xD Jeżeli nie miała kilkunastu partnerów to jest ok, dawno się pogodziłem z tym że ludzie uprawiają seks. I tak były to gify, dziewczyny które tam siedzą nie są
@konopiapolska:

No naprawdę niesłychane, przegrywy mają za duże wymagania.Co za bełkot i niemożliwe do pojęcia dla mnie odrealnienie.Sluchajcie,ta pani ma dla was rozwiązanie waszych problemów.Po prostu zmniejszenie wymagań a tak w ogóle to wasza wina że jesteście niscy i brzydcy.Dlaczego jest wasza wina że urodziliscie się tacy ? Tajemnica to wielka ale być może @konopiapolska nam to wytłumaczy. Po prostu nie potrafisz przyznać jak wygląda sytuacja i w roku 2021 w
@JediKnight: zapomniałeś dodać, że ona napisała

jak się jej z twarzy spodobasz to na wzrost przymknie oko taka prawda


@konopiapolska:

"Więc wystarczy tylko mieć fajną twarz, a wzrost się nie liczy. Moja koleżanka jest z niskim facetem i co? Widzicie? Można mieć kobietę jak się jest niskim - wystarczy o siebie dbać. Zdjęcie jej faceta:"
Pobierz bylem_zielonko - @JediKnight: zapomniałeś dodać, że ona napisała
 jak się jej z twarz...
źródło: comment_1619401113dmCHk44n8nRZyZuYN7Gj6Y.jpg
@konopiapolska: Nie. To nie jest prawda.
Jak dostajesz przyklad, to oczywiscie - wyjatek od reguły.... Jak zwykle.
I takich wyjątków jest cała masa.
Musisz zrozumieć, że problem jest powszechny. Nie wszyscy należą do subkultury inceli - nie są mizoginami, nie mają tradycyjnego pogladu na role społeczne, nie szukają partnerek o wyglądzie modelki.
Chcesz zdjęcia kilku takich osób?
Lookism jest bardzo silny.
@allesisthelal: A czy on pisał o żalu? Jest problem ze znalezieniem partnerki i tyle.
Masa samotnych, nieobdarzonych urodą facetów wpada w łapy incelizmu, ale grom z nich nawet o tej subkulturze nie słyszała.
To jest straszny problem moim zdaniem.
Z samotnością wśród mężczyzn ciężko jest cokolwiek zrobić - każdy przecież ma prawo wybierać partnera takiego, jaki mu odpowiada. Powrót do zamierzchłych norm społecznych nie wchodzi w grę. Okłamywanie tych nieszczęśników poprzez
@tyntoreh: a podbili do wszystkich 3.5 miliarda lasek na świecie? Jak nie to proszę nie pisz, że wszyscy.
Raczej najczęściej jest tak, że te osoby będąc brzydkimi nie szukają osoby na swojej poziomie tylko znacznie ładniejszej i takiej faktycznie nie mogą znaleźć, a później histeryzują, że wszyscy.
@allesisthelal: Nieprawda. Mają male szanse (choć mają) na tyle, że przez całe życie intensywnie szukając mogą na nikogo nie trafić.
Nie jest tak jak piszesz. Tak jak pisałem wcześniej parafrazując jedną osobę - "moim jedynym wymaganiem jest to, żeby ktoś mi dał szansę".