Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 26
@aleksander-sailor

świętych


XDDDDDDDDD

@ThomasTrip statystyki 13% - 50% odnoszą się tylko do zabójstw. I nawet nie do skazanych, a "aresztowanych".

W Polsce w zabójstwa są 8x częściej popełniane przez mężczyzn, a już przestępstwa rozbójnicze (kk 280-282) to nawet do 25x częściej.

Jak widać mężczyźni są agresywni i trzeba ich izolować od normalnych ludzi. Tako rzecze statystyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jestepianke: @NaopaK: Tylko ja nie broniłam morderców xd Ten fragment jest wycięty. W mojej wypowiedzi chodziło o to, że czasem w morderstwach są różne motywy ich. Czasem zemsta. Tutaj akurat jest jawny przykład bestialstwa. Poruszyłam tylko i wyłącznie wątek ciekawości, czy była jakaś historia jeszcze przed tym jak zrobili tak obrzydliwy czyn.
@camelinthejungle to są zwykli ludzie w czasach pokoju, w XXI wieku, bez ideologi, bez zaplanowanego schematu działania i najgorsze, że nie jest to odosobniony przypadek. Niemcy byli okrutni, bezwzględni i należy potępiać ich zachowanie, ale biorąc pod uwagę wojne, propagandę i to, że te wydarzenia miały miejsce ponad 70 lat temu, nie mają podjazdu do tych czarnoskórych delikwentów.
@Hrjk kurde szkoda że niewolnictwo było i jest na całym świecie ale to najbardziej czarnoskórzy są przez to pokrzywdzeni w dodatku byli sprzedawani przez swoich braci. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@smutny_kojot: do czego to się odnosi w sumie?

Zabolało stwierdzenie, że wykopki opieraja swoje opinie na temat outrage news wyrzygiwane przez zachodnie (i nie tylko) tuby propagandowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie po przedwczorajszym wyroku obstawiać można było, że pojawi się pełno postów o tym, że czarny pierdnął w sklepie czy wyciągania starych przestępstw ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@zbiku90: A połowa osób zachowuje się tutaj, jakby wszystkie osoby konkretnego koloru skóry były odpowiedzialne za czyny innych osób, które akurat mają podobny odcień. Lubisz być odpowiedzialny za czyny których nie popełniłeś? Lubisz jak niektórzy nazywają Ciebie mordercą albo gwałcicielem, bo "statystyki" mówią, że w większości przypadków są to mężczyźni?
@ROCKNROLLLA: XDD dalej powielaj fejka:

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-data-racial-murder-idUSKCN24I2A9

According to the FBI’s Expanded Homicide data from 2018, the most recent report of this kind Reuters was able to find ( here ), 80.7% of the murders of white people were committed by white offenders (2,677 of a total of 3,315) while 15.5% of the murders of white people were committed by Black offenders (514).
ty z pewnością nie zdajesz sobie sprawy ze statystyk i że aż 81% zabójstw białych w stanach jest dokona przez czarnych. Oczywiście lewacki, pusty łeb będzie #!$%@?ł farmazony o rasizmie póki taka sytuacja nie dotknie jego lub kogoś z najbliższych. Lewactwo to rak tego świata.


@giorgioborgio: XDD a 99,9% zabójstw białych w Polsce jest dokonana przez białych. Wasze prawackie łby nie są w stanie pojąć, że USA to kraj podzielony zdecydowanie
@frems: już pomijając fakt mega tendencyjnego sposobu napisania tego tekstu (szczególnie ostatni akapit) to bardziej chodziło mi, że wiem po co ten post powstał i spodziewałem sie jakich komentarzu tu doświadcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu ktoś stowrzył pożywkę na rasistów, którzy mogą się wyżyć na całej społeczności. Poczytaj na spokojnie komnetarze tutaj i policz ile faktycznie odnosi sie do PRZESTĘPCOW a ile do CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI
@NaopaK: > Jakby czarnuchy zgwałciły Twoją matkę, nalały jej chloru do otworów a potem wyrzuciły ją w plastikowych workach na śmietnik, to też byś ich usprawiedliwała?

Okej, widzę, że schodzimy na dziwny tor. Ale spróbuję się dostosować do wypowiedzi. Masz pedofila, który w bestialski sposób zabił małą dziewczynkę, dostał śmieszny wyrok albo uniknął konsekwencji ze względu na żółte papiery i dalej chodzi po wolności to czy Ojciec, który w akcie zemsty