Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dolan:
@kartofel:
@kidzior:

Nie wiem czy kolor skóry ma akurat tutaj coś do rzeczy, takie niewyobrażalne przypadki dzieją się wszędzie.

Wczoraj było wykopalisko o kobiecie, która karmiła dzieci niedopałkami papierosów, 3-latka była katowana i w końcu uduszona. Inne dzieci w wieku 2,5 i 6 lat były gwałcone i maltretowane. Czym to się różni? Jest jakaś skala bestialstwa? A myślałem że to info z jakiegoś dzikiego kraju, a tymczasem to
  • Odpowiedz
@mcnight95: bardziej mnie śmieszy ze wykop to niby zagłębie naukowców i ludzi mądrych a nie wiedza, że statystyki trzeba analizować. Nikt sobie nie daje #!$%@? o to, CZEMU tak te statystyki wyglądają. No głupota xD
  • Odpowiedz
@Dolan: Do końca miałem nadzieję że to bait, a tekst skończy się w połowie zdaniem "Dobra, #!$%@?. Nie chce mi się dalej wymyślać..."
  • Odpowiedz
@DBR9 Napisałeś to jakbyśmy dobrowolnie i w pełni świadomie wybrali sobie komunizm po 2wś. No powiem ci że nie do końca tak było
  • Odpowiedz
Wstyd gdziekolwiek przyznawać się, że w ogóle WIEM czym jest wykop, patrząc na to, ilu frustratów, rasistów i toksycznych ludzi tutaj siedzi. Macie mózgi wyżarte nienawiścią i to do ludzi, których widzieliście jedynie w telewizji, jak leciał teledysk 2Paca. Masakra.
  • Odpowiedz
@deziom: latynosi są takim 'przykładem dobrego murzyna' (mimo tego, że zaliczają się do rasy białej xd) dla rasistów. Niby asymilujaca się, sprzeciwiająca POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI grupa.

Wątek w sumie obrzydliwy. Trochę tak jakby wyciągać nagle przykład Breivika i przyrównywać go do wszystkich ludzi ze Skandynawii.

A nieironicznego przytaczania 13/50 nie skomentuję nawet. Wykopki same nie wiedzą, że w ten sposób sami przytaczają przykład tego, że USA to nadal głęboko podzielony kraj pod
  • Odpowiedz
@HienaCmentarna87: Kara śmierci to byłaby dla nich nagroda, powinni ciezko #!$%@? do konca swojego marnego zycia, podpielabym ich do urzadzenia, ktore by imitowalo bol o natezeniu podobnym do tego, ktory zaserwowali ofiarom. Zero wyrozumialosci dla społecznych odpadów dopuszczających się tak makabrycznych zbrodni.
  • Odpowiedz