Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałam urodziny 31lvl wbity. Taktycznie ukryłam datę na Fejsie. I oczywiście z życzeniami zadzwoniła tylko moja mama i przyszywana a la teściowa, a napisała jedna ciociami jedna koleżanka jeszcze z czasów gimby.
Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.
Cóż, jak oni będą mieć urodzony, to też zapomnę.
#urodziny #gorzkiezale #zalesie
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@portugalka toni tak dużo osób pamiętało o Twoich urodzinach. Mi jak złoży siostra to jest dobrze, nawet rodzice mają na to w------e. Może już czas przestać z tego powodu. Przyzwyczaj się, se wiekszosc osób ma cię w dupie, a ludzie maja swoje życie i nie czuja głębokiej potrzeby o pamietaniu o urodzinach ludzi w średnim wieku.
  • Odpowiedz
@portugalka: Witamy w życiu poza mediami społecznościowymi ;)
Osobiście nigdy nie miałem ustawionych urodzin na fejsie, więc jeśli dostaję życzenia to od paru osób, ale przynajmniej szczere. W sumie to pamięta rodzeństwo, mama, żona, teściowa, najlepszy przyjaciel i byłe partnerki. No i kumple, jeśli akurat organizuję coś i ich zaproszę. Sam też nie wychodzę poza ten krąg zobowiązań bo zwyczajnie nie mam głowy o wszystkich pamiętać.
  • Odpowiedz
@portugalka: Życzenia z założenia są bez sensu. Jak ktoś cię lubi to wiadomo, że źle ci życzyć nie będzie, a jak ktoś nie lubi to albo tego nie zrobi albo wyczujesz jego intencje. Pamiętam jak na stażu po tygodniu musiałem składać życzenia obcym mi ludziom, o których nie wiedziałem nic poza imieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portugalka: jestem ciekawe co by było w drugą stronę, jak sobie ustawisz kilka razy do roku to ile osób się zorientuje xD czy tylko automatycznie wklei życzenia i wyśle kilka razy do roku
  • Odpowiedz
@portugalka: Ale mnie to triggeruje zawsze xD To że nie gapię się co rano w kalendarz przypominając sobie kto akurat dzisiaj ma urodziny nie znaczy, że mam cię w dupie jako człowieka, tylko nawet nie wiem, jaka jest dziś data. Taki sam poziom dojrzałości, co "testy wierności" z wykorzystaniem koleżanek.
  • Odpowiedz
@portugalka większość ludzi zapomina o urodzinach bo nawet nie wiedzą że jest ten dzień kiedy ktoś ma urodziny. Możesz wiedzieć że matka ma urodziny 21 kwietnia, ale twój mózg nie odnotuje że jest 21 kwietnia i nie złożysz życzeń. U mnie to standard.
  • Odpowiedz