Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portugalka: Składałem życzenia mamie, kiedy jeszcze żyła, swojej kobiecie i czasem swojemu bratu. Reszcie składam, jeśli zostanę zaproszony na świętowanie ich urodzin, czyli kiedy mam okazję ku temu. Bo mam swoje życie i skoro nie dostaję zaproszenia, to wychodzę z założenia, że ktoś albo nie świętuje, albo nie interesuje go moja osoba. Witamy w dorosłym życiu.
@portugalka: wymagać, żeby wszyscy znajomi pamiętali datę twojego urodzenia, to już może przesada, ale że rodzeństwo nie pamiętało to faktycznie smuteczek :< nie wyobrażam sobie zapomnieć, kiedy najbliższe mi osoby z rodziny mają urodziny czy inne ważne święta, takie daty po prostu ma się w głowie
@portugalka różowa i jej wielkie dojrzałe problemy xD po to jest technologia, żeby z niej korzystać. Ludzie już się po prostu przyzwyczaili, że już nie trzeba zapisywać dat w kalendarzu bo fejsbuk przypomni.
Kiedyś to ludzie mieli przy telefonach stacjonarnych kartki z numerami telefonu a teraz to już nie mają i numerów nie pamiętajo!!! (°° mam focha za to do najbliższych
Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.


@portugalka: Skąd wiesz ze nie pamiętali? Ja pamiętam kiedy wiele osób ma urodziny, tylko że zupełnie mnie to nie obchodzi i nawet do głowy mi nie przyszło składać im życzenia. A kobiecie po 30 to już w ogóle, bo to jak pole minowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze przypadkiem uzna ze sugerujesz że jest stara ( ͡°
@portugalka: chciałbym mieć takie problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od zawsze mam poblokowane takie rzeczy jak data urodzin i nie oczekuję od nikogo, że będzie mi składał w ten dzień życzenia, bo sam mam #!$%@? w ich urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@portugalka:

Wczoraj miałam urodziny 31lvl wbity. Taktycznie ukryłam datę na Fejsie. I oczywiście z życzeniami zadzwoniła tylko moja mama i przyszywana a la teściowa, a napisała jedna ciociami jedna koleżanka jeszcze z czasów gimby.

Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.

Cóż, jak oni będą mieć urodzony, to też zapomnę.

#!$%@?, właśnie po to jest ta funkcja, żeby inni wiedzieli, kiedy masz. Czasy zapisywania takich rzeczy do notesu minęły
@portugalka: uuuuu dramat. Ja wprost mówie wszystkim ze nie pamiętam ich urodzin i z góry przepraszam. O swoich zdarzylo mi się zapomnieć już nie raz a dopiero 30stka wybiła. Ukryłem datę tylko po to by nikt do mnie nie pisał. Bo i po co.