Wpis z mikrobloga

Kurde widzę po komentarzach, że w dorosłym życiu to normalne, że najbliżsi znajomi, z którymi gadam prawie codziennie, nie składają życzeń na urodziny. Serio, ja myślałam, że to normalne, ja im składam. Dobrze, że napisałam, bo nigdy bym się nie dowiedziała ¯(ツ)


@portugalka: zle na to patrzysz. Masz przyzwyczajenie zapamietywania dat tych bliskich zeby skladac zyczenia.
Ale z drugiej strony wlasnie po to jest wygoda przypomnien o urodzinach, zeby
@portugalka: xD
a moze w przyszlym roku dla kontrastu znowu ustaw date i zobacz komu w ogole bedzie sie chcialo zlozyc Ci zyczenia :p teraz to juz nawet nie jest tak ze ludziom nie chce się pamiętać, teraz ludziom nie chce sie skladac nawet jak wiedza.
Zawołaj za rok, jak prawie nikt nie zlozy Ci życzeń to bez znaczenia czy tą datę masz czy nie bo i tak po prostu nikt
@portugalka: gadasz z nimi codziennie i nikogo nie zaprosilas na ciasto chociaz? xd sory, ale wkurzaja mnie takie kolezanki wiec tobie tez wyrzuce: to tylko glupia data, chcesz zyczen i prezentow to zapros na kawe chociaz, ludzie maja miliony problemow na glowie wiec nikt nie bedzie sie #!$%@? o to ze Asia ma urodziny, ktore specjalnie ukrywa i sie dziwi, ze ludzie zapomnieli. Ja nawet noe wiem jaka data jest dzisiaj,
@portugalka: ja mam ukrytą datę urodzin od kilku lat, bo mnie #!$%@? ten spam od randomowych ludzi, z którymi nie gadam na codzień. W dzień urodzin dzwonią do mnie tylko rodzice, dziewczyna mi składa życzenia osobiście, a kumpli zapraszam na piwo w najbliższy weekend. Nie wiem po co dawać #!$%@? o resztę, ja też składam życzenia tylko rodzinie i kilku najbliższym osobom.
Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.

Cóż, jak oni będą mieć urodzony, to też zapomnę.


@portugalka: typowa baba xD gówno kogo obchodzą twoje urodziny. Zaprosiłaś ich na jakąś imprezę? Czy oczekujesz po prostu że beda ci pokłony stawiali bo sie urodziłaś tego samego dnia ale 31 lat temu xd
@portugalka: ale tak zupełnie szczerze. Ludzie musieliby znać daty urodzin wszystkich znajomych, żeby każdemu wysłać życzenia. No tak się nie da. Ja nie znam żadnych dat. I właśnie po to jest fb, abym nie musiał się głowić kto właśnie dzisiaj ma urodziny.
Wczoraj miałam urodziny 31lvl wbity. Taktycznie ukryłam datę na Fejsie. I oczywiście z życzeniami zadzwoniła tylko moja mama i przyszywana a la teściowa, a napisała jedna ciociami jedna koleżanka jeszcze z czasów gimby.

Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.

Cóż, jak oni będą mieć urodzony, to też zapomnę.


@portugalka: Każdy jest zajęty własnym życiem i tylko najbliższe osoby mogą pamiętać o Twoich urodzinach. Zacznij się przyzwyczajać, jesteś już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@portugalka: masz niską samoocenę. Też kiedyś miałam. Urodziny mam 9 czerwca, a moja przyjaciółka składa mi życzenia co roku w różne dni, 20 czerwca, 12 czerwca. Z tej okazji w dzień moich urodzin piszę do niej wiadomość, że mam urodziny i czekam na życzenia xD i słuchaj, krzywda mi się nie dzieje, że ona nie pamięta.