Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałam urodziny 31lvl wbity. Taktycznie ukryłam datę na Fejsie. I oczywiście z życzeniami zadzwoniła tylko moja mama i przyszywana a la teściowa, a napisała jedna ciociami jedna koleżanka jeszcze z czasów gimby.
Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.
Cóż, jak oni będą mieć urodzony, to też zapomnę.
#urodziny #gorzkiezale #zalesie
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@portugalka: no ja skasowałem parę lat temu xD
Nie chcę być hipokrytą, że ktoś wysyła mi życzenia a ja mu nie. A i tak nie potrafię dopilnować sprawdzania kto ma urodziny bo nie scrolluję tej śmieciowej tablicy codziennie.
  • Odpowiedz
  • 4
Kurde widzę po komentarzach, że w dorosłym życiu to normalne, że najbliżsi znajomi, z którymi gadam prawie codziennie, nie składają życzeń na urodziny. Serio, ja myślałam, że to normalne, ja im składam. Dobrze, że napisałam, bo nigdy bym się nie dowiedziała ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@portugalka to ja tak mam od lat xD dlatego przestałem się odzywać do kogokolwiek polecam nie mieć znajomych szkoda czasu i kasy na nich. Prawdziwy przyjaciel zapisał sobie urodziny w kalendarzu. Reszta znajomych z szkoły nie potrafi tego robić. Ja zawsze składałem później się w-------m i nikomu nie składam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@portugalka: niesamowite, skasowałaś info o urodzinach i ludzie nie pamiętali, a przecież ich życiowym celem jest zapamiętanie daty Twoich urodzin, nic więcej się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dla mnie żalenie się że ktoś nie pamięta o urodzinach jak się je kasuje z powiadomień jest tak samo głupie, jakbyś ludziom pokasowała datę w kalendarzu i miała pretensje że zapomnieli. Ludzie mają wiele spraw na
  • Odpowiedz