Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałam urodziny 31lvl wbity. Taktycznie ukryłam datę na Fejsie. I oczywiście z życzeniami zadzwoniła tylko moja mama i przyszywana a la teściowa, a napisała jedna ciociami jedna koleżanka jeszcze z czasów gimby.
Siostra, brat, znajomi, wszyscy inni bez fejsa nie pamiętali.
Cóż, jak oni będą mieć urodzony, to też zapomnę.
#urodziny #gorzkiezale #zalesie
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@portugalka: można się zgodzić, ale nie do końca... Mam przyjaciół, którzy nie dają j-----a o czyjąś datę urodzin (nawet zapominają złożyć życzeń swojemu rodzeństwu, really), a wiem, że dzwoniąc do nich o 3:00 w nocy odbiorą i pomogą.
  • Odpowiedz
@portugalka: no straszne w c--j xD
ja pamietam urodziny moze 3 osob i to tylko dlatego ze maja je w jakis charakterystyczny dzien xD

a ustawianie sobie innej daty urodzin i kwiczenie ze ludzie ci wtedy skladaja zyczenia to jeszcze wiekszy debilizm niz kwiczenie ze ludzie nie skladaja ci zyczen bo nie pamietaja kiedy masz urodziny...
  • Odpowiedz
@portugalka: już sto lat temu to usunąłem, żeby nie dostawać spamu, a na dodatek wdrożyłem jeszcze jedno udogodnienie i nie składam życzeń osobom, których daty urodzin nie pamiętam (chociaż wyświetla mi się to na fejsie). Życie jest piękniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Życzenia na urodziny nie mają jakiegokolwiek znaczenia, jeśli masz więcej niż 13 lat. To, że ktoś zapomni o dacie, oznacza, że nie życzy Ci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portugalka: 31 lat i dopiero to odkryłaś xD
Ja już położyłem laskę na to w wieku jakichś 24 lat i ukryłem, bo na c--j mi odpisywać pięćdziesięciu randomom ze znajomych DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ, chociaż wiem, że po prostu im się wyświetliło to se napisali xD Kto ma pamiętać ten pamięta
#kmwtw ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@portugalka Pytam poważnie: czy wszyscy Twoi znajomi powinni mieć notes z datą twoich urodzin oraz setką innych żeby codziennie sprawdzać, żeby przypadkiem nie pominąć? XD xD ile masz lat
  • Odpowiedz
znajomi, z którymi gadam prawie codziennie


@portugalka: z ludźmi z pracy też gadam prawie codziennie, a nie mam pojęcia kiedy mają urodziny. Za to z piątką przyjaciół z którymi gadam nie częściej niż raz na miesiąc zawsze składamy sobie urodzinowe życzenia, wg mnie częstość rozmów nie ma nic do rzeczy
  • Odpowiedz