Wpis z mikrobloga

polack be like:

-nie wybacz Niemcom wojny, która była 76 lat temu.
-wybacz pisowcom zabicie 100k polaków które było w tym i zeszłym roku
#polska #koronawirus
Jeździ niemieckimi samochodem pracuje w Niemczech
  • Odpowiedz
Oczywiście wszystko wina rzadu a nie z egoistycznych ignorantów którzy nie mogą wytrzymać bez wyjścia na imprezę i nabijającym się z ludzi noszących maski itp. Mam wrażenie że ten portal to jakaś przybudówka platformy
  • Odpowiedz
@kanciak12: W 3 lata zbudować strukturę i zaplecze kadrowe dla ugrupowania zdolnego przejąć władzę w kraju? Nie liczylbym na to. Nawet PiS ma problemy ze swoją ławką, a to organizacja ktora ma juz ludzi - partia od zera znowu skonczy jak Nowoczesna czy inne Palikoty lub Kukizy.

Sorry, ale naszym wyborem na najblizsze wybory to albo trwac przy pisowskim populizmie, wpakować się w jeszcze większe gówno narodowych kolibrów, albo wziac
  • Odpowiedz
Nie wiem co musi się wydarzyć żeby ludzie przestali głosować na polityków którzy ich oszukują od 30lat, to już chyba syndrom sztokholmski.


@kanciak12: gdzie są inni na których można zagłosować?
  • Odpowiedz
@kanciak12: W sumie masz rację i przepraszam, nadrobiłem już zaległość i niestety miałem ciebie za typowego człowieka wyborcy konfy i pisania PO=PIS.
Nadrobiłem już zaległości i wątpliwości zostały rozwiane, jesteś normalny. Moje niedopatrzenie
  • Odpowiedz