Wpis z mikrobloga

@za_niemca_bylo_lepiej: od 30 lat rządzą ci sami ludzie wiec pretensje można mieć do wszystkich.
Nie wiem co musi się wydarzyć żeby ludzie przestali głosować na polityków którzy ich oszukują od 30lat, to już chyba syndrom sztokholmski.
  • Odpowiedz
stan służby zdrowia jest konsekwencja wieloletnich złych rządów


@kanciak12: Poprzednie rządy wymusiły na PiSie walenie w LGBT oraz prawa człowieka, a także skupienie się na wyborach zamiast na pandemii? Ten Tusk to jednak wielki człowiek skoro robi takie rzeczy w państwie którym nie rządzi od wielu lat xd
  • Odpowiedz
@Deska_o0: słuchaj to ze Tusk jest lepszy od Kaczyńskiego to nie znaczy ze jest dobry, sam tez był przeciwny lgbt bo mógł zalegalizować związki parntnerskie a tego nie zrobił. Czyny, nie słowa.
  • Odpowiedz
pisu nie lubię ale śmieszy mnie wiara wykopków w to że jakaś inna partia by wprowadziła lżejszy lockdown.


@wpoldokomina: Pewnie żadna z obecnych, ale patrz jak to poprzednio rozegrał Tusk z Kopacz: ręce dezynfekować, nie pakować się w eksperymentalne szczepionki i dobrze na tym wyszliśmy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wpoldokomina: ale może zrobiła by to legalnie i miała zaoszczędzone pieniądze na realną pomoc zamkniętym branżom. I może by nie zaprzeczała rzeczywistości w państwowej telewizji. I może by nie zrobiła nielegalnych wyborów. I wykorzystała wakacje na przygotowanie. Może.
  • Odpowiedz
-nie wybacz Niemcom wojny, która była 76 lat temu.


@za_niemca_bylo_lepiej: Uprawianie "martyrologi" przez pokolenia dało swe znaki w całym narodzie umęczonym. Celebrowanie cierpienia mamy we krwi, teraz jeszcze doszedł Smoleńsk.

-wybacz pisowcom zabicie 100k polaków które było w tym i zeszłym roku


Ja myślałem, że to wirus zabija. Nie usprawiedliwiam działań PISu, bo zdanie o politykach mam identyczne niezależnie w jakiej są partii - dla pieniędzy zrobią wszystko!
  • Odpowiedz