Wpis z mikrobloga

@wpoldokomina: pseudo obietnice o niskich podatkach a tak na prawdę to drugi człon pisu który popiera ordo szuris, katotaliban

oni nawet nie mają projektów ustaw tylko zapewniają brakujące głosy w zjednoczonej prawicy w zamian za co? cokolwiek ugrali? wykonują tylko polecenia i skończą jak Kukiz któremu trzeba napluć w ryj i mówić do niego szmato bo został politykiem a #!$%@?ł coś o JOWach
  • Odpowiedz
pisu nie lubię ale śmieszy mnie wiara wykopków w to że jakaś inna partia by wprowadziła lżejszy lockdown. Chyba tylko konfederacja, ale na nią się pluje na wykopie.


@wpoldokomina: lżejszy lockdown zabiłby jeszcze więcej ludzi. Jeżeli obostrzenia wprowadzane by były szybciej i nie byłyby idiotyczne to ludzi umarłoby mnie. No ale lepiej myśleć, że szpitale na złość wykopkom nie przyjmowały nikogo i zmyśliły sobie chorobę
  • Odpowiedz
@janrodo: wbrew pozorom wcale nie chodzi o inteligencje, ludzie głosują pod wpływem emocji a nie rozsądku. Z tego powodu cały czas grzane są tematy które polaryzują społeczeństwo; aborcja, lgbt i podobne. Dla władzy jest to wygodne rozwiązanie bo mogą sobie kręcić wałki a w mediach i tak pokażą demonstracje.
  • Odpowiedz
@kanciak12: no to mistrzuniu na kogo glosujemy? (Tylko mi nie mow ze Ty wiesz na kogo i nie obchodzi Cie na kogo ja). PSL? Konfa? Kukiz? Holownia? Lewica? Gdzie jest ten wlasciwy kierunek?
  • Odpowiedz
@PWRXerXes: na ta chwile nie ma na scenie ugrupowania które by mi odpowiadało, PiS po PSL SLD odpada z wiadomych przyczyn, konfederacja mi odpowiada gospodarczo ale przy aborcji pokazali ze to są katolickie szury, do holowni zaufania nie mam-dla mnie to ukryta opcja kościoła katolickiego i cmentarzysko ludzi z platformy.Kukiz wg mnie nie nadaje się do polityki, zjedli i go wysrali.
Nie wiem na kogo zagłosuje bo każdy wybór mi
  • Odpowiedz
@kanciak12: więc podobnie bys zaglosowal jak wiekszosc. Mówienie ze nie ma na kogo glosowac prowadzi do takich wlasnie abominacji jaki pis.
Co innego sytuacja w której jest alternatywa, zasadniczo to masz - kukiz i holownia. Obaj spoza polswiatka
  • Odpowiedz