Wpis z mikrobloga

Chcę wam tylko powiedzieć właściciele #psy że nie każdy uważa waszego pieska za atrakcje. Że są ludzie których obrzydza hałaśliwy i zjadający gówna pies w pociągu albo w hotelu. Że są ludzie dla których obecność psa w restauracji albo nawet ogródku restauracyjnym psuje cały dobry nastrój. Jeśli myślicie że wasze pieski są takie fajne a wy sami powszechnie budzicie sympatię to jesteście w błędzie. #psiarze I taguję #rodzice i #dzieci bo tyle jest na was hejtu a to nie dzieci tylko tarzające się w gównie psy robią najwięcej hałasu - w hotelach, w restauracjach, w pociągu.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak: dokładnie. Psy w restauracjach to patologia. Dosyć że brudne to jeszcze szczekają I przeszkadzają w jedzeniu. Nigdy żadne dziecko mi nie popsuło kolacji a pies bardzo często nie pozwalał spokojnie zjeść
  • Odpowiedz
  • 7
@Wincyyyyj: Ostatni raz naprawdę wkurzające dzieci spotkałem w hotelu 10 lat temu. Gramy w piłkę o 23 na hotelowym korytarzu. Żeby wypisać wkurzające zachowania psów i ich właścicieli musiałbym tu pisać do wieczora.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: jakiś czas temu byłem w barze z kilkoma kolegami. Przy samych drzwiach usiadła sobie para z czymś pitbullo-podobnym, który zagrodził przejście. A na zwrócenie przez kogoś uwagi, żeby może zabrał psa z przejścia to facet tylko z ryjem skoczył, że pies odpoczywa i to nie jego problem, że nie ma przejścia i trzeba nad psem skakać.

Nie wspominając już o obrzydliwym dawaniu psu pić z własnej szklanki, czy całowaniu
  • Odpowiedz
  • 3
@zmarnowany_czas: A to ja miałem podobną sytuację w pociągu. Wagon bezprzedziałowy i kobieta usadziła psa na środku korytarza. Oczywiście bez kagańca. Chciałem przejść do wagonu restauracyjnego i się nie dało. Reakcja właścicielki taka sama.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: @Wincyyyyj: Panowie ja wiem ze wy to elyta internetu i ze az wstyd zwracac uwage na takie rzeczy.
Ale nie pomysleliscie, zeby moze po prostu glosowac portfelem i nie korzystac z uslug, nie chodzic i nie bookowac pobytu w miejscach, ktore zezwalaja na wprowadzenie psow?

Dzwonisz do hotelu, zadajesz pytanie via booking, czy panstwo toleruja psy - a to dziekuje bardzo, nie zamierzam skorzystac z panstwa uslug z tego wzgledu.
Rezerwacja w knajpie, widze ze panstwo wpuszczanie na sale jadalna psy, to chcialbym odwolac
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Chciałbym żeby powstały specjalne restauracje/kawiarnie, gdzie nie można wejść z psami i innymi zwierzakami. A tak to musisz uważać żeby nie nadepnac albo się nie przewrócić bo "kochany piesiulek" musiał się rozwalić jak Rosja na mapie
  • Odpowiedz