Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wersalski_kasztan: Trochę bzdurne podejście. Żeby być skoczkiem narciarskim, wystarczyłoby się urodzić w górach a żeby być Rossim to musiałbyś mieć rodziców zachęcających do działania. Polska ma tu niewiele do rzeczy.
@sasik520: to gowno juz dawno zaoral np. Mariusz wlazly mowiacy ze jak gral w siatkowke z ziomkami po pracy to mial frajde a odkad jest to jego praca to musial sobie znalezc inne hobby takie jak np. Fotografia. Na jego profilu mozna duzo fajnych zdjec znalezc.
jakie niepowodzenia ? Osiągnąłem dużo w życiu i do wszystkiego sam doszedłem i dalej sie rozwijam. Urodzilem sie tam gdzie nie ma ani pracy ani zadnych możliwości czyli w Polsce .


@wersalski_kasztan: Urodziłeś się w jednym z najlepszych krajów na świecie, w takim Uzbekistanie czy Nigerii #!$%@? byś zrobił.
Urodzeni w Polsce są w 10% najbardziej uprzywilejowanych na świecie, gdybyś miał zarobki adekwatne do swoich zdolności, to by Ciebie nawet na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@m3riccolo: @Domowik: @pollyanna: @sasik520: @Przegrywek123: @wersalski_kasztan: @Nowa_Zielonka_: @welin:
Ja wiem ze niektore zawody są niewdzięczne, a pewne rzeczy ktoś musi robić pomimo ze są nieprzyjemne. Rozumiem też ze nie mozna przebierać w ofertach pracy, oraz czesto jest tak że jak juz sie gdzieś przyjmiesz to są nikłe szanse na rozwój. Ten slogan moze jest wyświechtany i łatwiej powiedzieć niż zrobić jak to napisal @
Najgorsze jest wstawanie i świadomość obowiązku.


@sasik520: szczerze? Przez mój chwilowy brak obowiązków (koniec inżynierki i czekanie na magisterkę + pandemia i właściwie brak możliwości znalezienia sensownej pracy) pogłębiła mi się depresja.
Celowo wychodziłem z domu i jeździłem tramwajami po mieście... bez celu.
Zycze wam wszystkim byscie znalezli taka prace, w ktorej bedziecie chcieli sie rozwijać ()


@Hrrr_tfu: ziomeczku, ale ja mam taką pracę i bardzo ją lubię, choć mimo wszystko wolałabym teraz leżeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hrrr_tfu: jeśli zaczniesz robić to co kochasz dla kogoś innego za pieniądze to najprawdopodobniej najlepsza droga do tego żeby zamienić miłość w nienawiść. Tylko należy mieć na uwadze że jeśli robisz sobie np modele/obrazy/cokołowej a potem sprzedasz gotowe to zupełnie co innego niż produkcja i sprzedasz na zamówienie, to drugie może spowodować że to co kochasz zamienisz w to czego nienawidzisz
@sasik520: Dokładnie. Najlepszy przykład jaki tutaj mogę podać - wyobraźcie sobie, że jesteście muzykiem lub malarzem. Z niesamowitym talentem. Lubicie to robić. W końcu kto z Was nie marzył kiedyś by zostać znanym muzykiem. I teraz wyobraźcie sobie że nie piszecie piosenek tak jak chcecie, tylko przychodzi do was klient i zamawia 20 utworów do końca miesiąca. W dodatku proponuje jakieś durne tytuły i karze wam pisać raporty z wymyślania każdej
@piaskun87: jak prosta robota, a masz jakieś większe ambicje to chyba nie tak dobrze :> lepiej się ciągle rozwijać i zarabiać więcej. Jeśli potrzebujesz oczywiście, bo jak masz górę siana i pracujesz tylko hobbystycznie to inna sprawa, ale i tak to nie pasowałoby do obrazka.
@Hrrr_tfu: to powiedzenie powtarzają chyba tylko ludzie przed rozpoczęciem "kariery zawodowej" i ew. w pierwszych latach pracy.

Uwielbiam to, co robię, moja praca jest znakomicie płatna (#programista15k), warunki są luksusowe, współpracownicy są ok+. Nie mam na co narzekać. A i tak marzę tylko o tym, żeby nie musieć pracować...

Najgorsze jest wstawanie i świadomość obowiązku.


@sasik520: dalej możesz być programista 15k i nie mieć obowiązku wstawania rano ( ͡
@kubelek-classic: ależ wierzę w 100%. Ale własna działalność to dopiero stres. Ja kiedyś narobiłem strat na kilkadziesiąt tysięcy euro i miałem to w nosie. Gdyby to była moja działaność, to bym osiwiał. Tak samo nie obchodzi mnie skąd mój pracodawca bierze pieniądze na moją pracę lub serwery. W sensie, ja się bardzo angażuję i nawet staram się, żeby serwery kosztowały mniej, a klienci chcieli płacić, bo lubię to, co robię, ale
@wersalski_kasztan: nie dość że #!$%@?łeś głupotę to jeszcze tego bronisz. Kubica jest znany z tego, że jest kierowcą F1 - to jest absolutny top, nawet najgorszy kierowca w F1 musi się cechować niesamowitym skillem bo inaczej by się tam nie znalazł. Pisanie o gościu, bez zaplecza, bez dużych sponsorów w początkowych latach kariery, który ostatecznie oscylował gdzieś w środku stawki takich rzeczy jak ty piszesz.. ehh szkoda szczepić ryja naprawdę xD