Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wersalski_kasztan: kolego dzięki za ten trafny komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki moto kupiony? Ja właśnie teraz w wieku 27 lat mam kase na moto i zacząlem śledzić info o motogp i miałem to samo przemyślenie jak poznałem historię zwycięzcy niedawnego wyścigu w Doha czyli Fabio Quartararo, który jeździł od 4 roku życia a jak miał 8 lat to wygrywał w wyścigach 50cc ( ͡° ͜
@wersalski_kasztan Widzę drugi człon twojego nicku nie jest przypadkowy.
W Polsce nie ma pracy? A to ciekawa sprawa, bo mamy bezrobocie najniższe w UE. Ciekawe gdzie Ci wszyscy ludzie pracują.
Jak jesteś głąbem bez szkoły, to może i nie ma dla ciebie możliwości, ale dla osób rozgarniętych i wykształconych rynek pracy jest bardzo atrakcyjny.

No tak, Kubica to przecież jakiś zwykły leszcz. Wykopek wydał osąd. Co z tego, że jako jedyny Polak
zacznij robic to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia


@Hrrr_tfu: to powiedzenie powtarzają chyba tylko ludzie przed rozpoczęciem "kariery zawodowej" i ew. w pierwszych latach pracy.

Uwielbiam to, co robię, moja praca jest znakomicie płatna (#programista15k), warunki są luksusowe, współpracownicy są ok+. Nie mam na co narzekać. A i tak marzę tylko o tym, żeby nie musieć pracować...

Najgorsze jest wstawanie i świadomość obowiązku.

cc @Gacek_, @
@Nanuno: kubica w f1 nic nie osiagnal poza jednyn wygranem wyscigiem w reno chyba.
Czemu ty oceniasz ludzi ich nie znajac? Skad wiesz jakie mam wyksztalcenie jaki zawod co robie i ile zarabiam. W polsce nie ma perspektywy godnego zycia nie chodzi mi tylko o kase ale o sluzbe zdrowia, szkolnictwo czy przestrzeganie praworządności przez politykow. Nie bede sie z toba juz dochodził, narka.
Jakoś Robert Kubica szybki jak błyskawica, nie miał takich wymówek tylko osiągnął to co sobie zaplanował.


@Nanuno: Trzymaj wycinek z wikipedii:

Kubica zaczynał karierę od gokartów. Pierwszy raz jeździł tym pojazdem w wieku sześciu lat. Początkowo trenował na asfaltowym placyku obok stadionu żużlowego Wandy Kraków. Po dwóch latach jeżdżenia kartem ojciec zakupił mu do treningu sto gumowych pachołków. Później trenował na torach w Wyrazowie i w Kielcach, gdzie jeździł dwa razy
@wersalski_kasztan No to jest ogromny sukces. Żaden Polak nie jeździł wcześniej w F1 i nie wygrał wyścigu. Chyba nie rozumiesz jak ciężko było to osiągnąć.
Oceniam cię po twoich wypowiedziach. Piszesz takie głupoty, że ciężko uważać cię za inteligetnego osobnika. Ależ oczywiście, że w Polsce można żyć na fajnym, wysokim poziomie. Jak masz pieniądze to możesz skorzystać z prywatnej służby zdrowia, gdzie warunki są bardzo nowoczesne, a też w państwowych placówkach, mimo