Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sasik520: pracuję od 18 roku życia, od 5 lat robię to co chciałem (trochę to zajęło)- i chociaż czasem muszę poświęcić na nią czas w którym mógłbym nie robić nic to szczerze uwielbiam robić to co robię i uczyć się nowych rzeczy.

...a wstawać mogę kiedy chcę bo jestem swoim własnym szefem.

Może po prostu doceniam to co mam bo pracowałem w różnych miejscach których naprawdę nie lubiłem.
@wrobel7 Gdyby @wersalski_kasztan był na tyle zdolny co Kubica i od najmłodszych lat osiągałby sukcesy na polskim podwórku to możliwe, że też dojrzeliby go jacyś sponsorzy, którzy pomogliby mu w dalszej karierze. Takich jak Kubica jest mnóstwo, a wybił się tylko on, co świadczy o tym jak dobrym był kierowca.
@wersalski_kasztan Jakim ty jesteś dzbanem do kwadratu to się nie da tego opisać. Normalnie zaraz zrobię o tobie znalezisko, bo takiego diamentu już dawno nie widziałem.
Kubica na swoim "partactwie i beztalenciu" zbudował markę i stał się zamożnym, rozpoznawalnym człowiekiem. Gdyby był takim nieudacznikiem jak ty, to nigdy w życiu nie podpisałby żadnego większego kontraktu, a na Orleanie mógłby co najwyżej tankować swoje Tico, a nie być twarzą tego koncernu.
@wersalski_kasztan: no ale nie popadajmy też w przesadę ze na zachodzie WSZYSCY, nie to co w Polsce, mają szansę rozwijania swoich pasji od małego i, mając na uwadze przykład Kubicy, stary będzie im fundował gokarty odkąd nauczyli się chodzić. Ogromna liczba światowych zawodników motosportu to ludzie pochodzący z tych lepiej sytuowanych rodzin gdzie był po prostu hajs na sprzęt i "durne" przepalanie beny albo młody miał szczęście, gdzieś się pokazał i
@Nanuno: to moje marzenie a marzenia nie zawsze sie spełniają. Pracuje i zyje na godnym poziomie.

@Nanuno: jakie niepowodzenia ? Osiągnąłem dużo w życiu i do wszystkiego sam doszedłem i dalej sie rozwijam. Urodzilem sie tam gdzie nie ma ani pracy ani zadnych możliwości czyli w Polsce .


@wersalski_kasztan czyli wprowadziłeś się za granicę i teraz jest git?
@sasik520: Poniekąd. Też lubię to co robię i mam z tego często frajdę, zwłaszcza jak efekty wychodzą zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kasa się zgadza. Ale czasami i tak zdarzy mi się #!$%@?ć albo mieć dość, bo życie nie zawsze jest super kolorowe.
@sasik520: nie wiem po grzyba mnie wołasz.
Zaplusowałem, bo to bardzo prawdziwe, od ponad dekady tak pracuje.
Mógłbym jeszcze dorzucić hasło "to nie poniedziałek jest #!$%@? tylko Twoja praca"