Wpis z mikrobloga

@Krasnal_eg: kiedyś z jakimś pisałem o czymś takim i tłumaczyłem tam, że to jedna wielka bzdura. Jadąc w trasę 8h nie jesteś w stanie przewidzieć korków/wypadków/czegokolwiek innego na drodze co Cię spowolni na tyle, że te 16 km dziennie to sobie w dupę można wsadzić xD Pomijając już takie oczywiste rzeczy jak opóźnienia przy przejeżdżaniu przez ewentualne miasta i choćby zwykłe światła
generalnie to nie wiem co myśli kiero, który leci skrajnym lewym. Pewnie się gdzieś spieszy. Nie jeżdżę ciężarówka i nie mam takich problemów. Też mnie #!$%@? jak się nieraz duży wepcha przez nos, ale nie boldupie jak wykopki jak sobie normalnie wyprzedza, bo te 2 minuty jazdy wolniej w niczym mi nie zaszkodzi


@AgrrsywnyBusiarz: no widzisz, ale 2 minuty tu, za chwile kolejne 2 minuty, bo kolejna ciężarówka itd. A jeżdżenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AndzejGolara: kumpel tirowiec opowiadał mi, ze nic nie boli tak jak widok kolegi co wyjechał po tobie i cie wyprzedza a potem stoisz 2 godziny dłużej na rozładunku bo on jest pierwszy xD
@Bobasekk: maksymalna dopuszczalna prędkość dla pojazdów ciężarowych na polskich autostradach to 80 km/h, czego oczywiście w zdecydowanej większości też nie przestrzegaja, albo nawet o tym nie wiedza. Vipowskie +10 km/h musi być. Na zwykłych drogach to też typ kierowców, który ma innych użytkowników ruchu głęboko w dupie. Jedziesz krajówka, gdzie przy skrzyżowaniach, przystankach, przejściach dla pieszych masz 70 km/h albo 50 km/h. W terenie zabudowanym rowniez jest 50 km/h. A oni