Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:

z tymi dretwymi przeruchanymi hehe żartami możecie koledze w szkole conajwyżej zaimponować xD


@AgrrsywnyBusiarz: ok, to bez żartów, tak całkiem poważnie. Uzasadnij i wyjaśnij ludziom jaki jest sens wyprzedania w takim sposób jak widać na zdjęciu i zajmowania 3 pasów przez ciężarówki?

@Cinkito:
Nie ma, jemu chodziło bardziej o to że w każdej grupie są debile. Dzisiaj jak wracałem do domu typ mi siedział na dupie z metr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AndzejGolara: nigdy nie ogarniam tego srania pod naczepą, to już lepiej gdzieś w krzaki iść to na ziemi się gówno rozłoży a nie na betonie xd co oni później rozjeżdżają to gówno i sie przykleja do opon? XDDDDDDDDD
@Caesium_: Myslisz, że osóbka w terenie zabudowanym, czy na 70 pojedzie zgodnie z przepisami za tirem? xD (nie mówiąc już o normalnym poruszaniu się.

Jak mnie nawet na podwójnej ciągłej wyprzedzają osobówkami jak sobie pyrkam 55-60kmh, bo przecież nie będą za tirem jechać, kto to widział, żeby tir jechał przepisowo, no #!$%@? jakiś :D Co chwilę tylko w lusterku widać lampy.

Prawda jest taka, że w Polsce jak w lesie, ludzie
Któryś z tirowców pisał tu na wykopie, że jak jedzie 8h to jak wyprzedzi kogoś i będzie jechał od niego 2km/h szybciej to w ciągu dnia pracy zrobi 16km więcej co licząc na 2 tyg trasy da mu 180km więcej ? Dobrze liczę ? No niby dla nich ma to znaczenie, a dla mnie ? Jadąc autostrada wkurzam się ale czekam aż skończą pajacować i ich wyprzedzam


@Krasnal_eg:

1 tirowiec zyska
@Cinkito

ok, to bez żartów, tak całkiem poważnie. Uzasadnij i wyjaśnij ludziom jaki jest sens wyprzedania w takim sposób jak widać na zdjęciu


Skoro jako jeden z niewielu chcesz tu rozmawiać poważnie to powiedz mi co ma wspólnego nieprzepisowy manewr do obrażania dość sporej w naszym kraju grupy zawodowej, do tego w tak prymitywny sposób?
Te teksty są tak prymitywne że aż ciężko zejść poziomem tak nisko i konstruktywnie odpowiedzieć. Wyjdź na
@reaktiv: pisałem tutaj o tirach, osobowe to inny temat, choć może inaczej: rozszerzenie tematu. Pewnie, że osobówki zasuwaja, pełna zgoda. Chodziło mi o to, że sa to jednak kierowcy zawodowi, ze znacznie wiekszymi i ciezszymi pojazdami, powodujacy wieksze zagrozenie.

Cóż, staram się jezdzic przepisowo. Uczony byłem, hehe, starej szkoły, by jezdzić szybko ale bezpiecznie :P ale jak sie człowiek przyjrzy, to taka jazda nie ma najwiekszego sensu, zwłaszcza w mieście. Próbowałem
@Gon70:
HURR DURR, KIEROWCA TIRA MA JEŹDZIĆ ZGODNIE Z PRZEPISAMI, ŻEBYM MÓGŁ GO WYPRZEDZIĆ I ZŁAMAĆ PRZEPISY
Nie, żebym bronił kierowców tirów, ale czy to nie jest hipokryzja? Jeśli na 200-kilometrowej trasie spotykam dziesięć ciężarówek, przez które na minutę muszę zwolnić ze 140 na 90, to przez 10 minut jadę 90km/h zamiast 140.
No i teraz matematyka:
Bez ciężarówek: jadę 200 km z prędkością 140km/h, robię trasę teoretycznie w 1h 25
A to nie jest tak, że jeżdżą na tempomacie i łatwiej mu wyprzedzić odpalić tempomat na max i spokojnie sobie jechać?
@AndzejGolara: Jak czasem obserwuje tych debili, to myślę sobie, że oni specjalnie to robią...
Wyprzedzać się będą przez 10km, osobówek 20 już się ustawiło, a drugi hooi zwolnić na parę sekund nie może, aby ułatwić wyprzedzanie...
Któryś z tirowców pisał tu na wykopie, że jak jedzie 8h to jak wyprzedzi kogoś i będzie jechał od niego 2km/h szybciej to w ciągu dnia pracy zrobi 16km więcej co licząc na 2 tyg trasy da mu 180km więcej ? Dobrze liczę ? No niby dla nich ma to znaczenie, a dla mnie ? Jadąc autostrada wkurzam się ale czekam aż skończą pajacować i ich wyprzedzam


@Krasnal_eg:
- po pierwsze
Te głupki na zdjęciu to mniej niż 5% kierowców zawodowych, da się to wyleczyć wysyłaniem nagrań na psiarnię i telefonami do firm. I w sumie tyle w temacie.


@MojWlasciciel: jeździłem trochę w podróże służbowe, prywatnie też w miarę regularnie robie setki kilometrów autostradami i o ile wyprzedzanie tirami na trzech pasach to rzeczywiście jest sytuacja skrajna, tak długie wyprzedzanie na dwóch pasach to już sytuacja nagminna i z tym nie za
@Krasnal_eg #!$%@?. To jak zakładać, że jadąc drogą krajową 200 km/h będziesz dwa razy szybciej niż jadąc 100 km/h. Wyprzedzi i zaoszczędzi 2 km... Później korek, wypadek, pauza i ten jadący 0.00078 km/h wolniej dojedzie równo z nim na pompę. Kierowcy tirów/busów w 99% to skrajni idioci. Z przedmiotów ścisłych to zazwyczaj wybitne umysły do spraw promilów(czy promili?)
@Horkheimer: No to jest w skali pojedynczej osoby. Teraz trzeba policzyć ile osobówek wyprzedza te tiry i ile to jest straconych osobominut. Czyli ile aut zbierze taka ciężarówka za sobą podczas wyprzedzania. z 10? Więcej? Robi się sporo.

A tak mała dygresja - kierowcy większych składów zawsze mają jakąś wymówkę i prawie zawsze jest to masa i wielkość. Przelecieli na czerwonym i prawie kogoś zmietli z planszy - no ja się
@Horkheimer: a ja jak robię 1100 to mam podróż dłuższą o 1.5h, i co, nie warto? Poza tym hamulce, nerwy bo gość se nagle wyjedzie, paliwo żeby się spowrotem rozpędzić. Wczoraj wracałem do domu i na szczycie góry św Anny gdzie są 3 pasy wszystkie trzy były zajęte przez tiry bo się chłopaki na raz wyprzedzały. Za takie coś powinno być zabranie prawka na 3 miesiące. Przejedź się w piątkowe popołudnie
@Dorianek:
No chyba ty nie ogarniasz, bo błędu tutaj nie ma.
Zakładam, że około 50% czasu jedzie te swoje ok 100, a ok 50% czasu ma te 95 kmh gdzie czeka na wyprzedzanie. Średnia ok 97,5 kmh. W wariancie pierwszym cały czas jedzie 95 na autostradzie.
Dla 500 km poza autostradami przyjmuję taką samą, czyli ok 8h (średnia 62,5 kmh z tej częsci dla obu).
No i co ci #!$%@? dziecko
@Dorianek:
dawno nie widziałem takiego debila jak ty XD
#!$%@? od rzeczy, zamiast napisać o co ci chodzi, bo liczyć i czytać ze zrozumieniem to ty nie potrafisz.