Wpis z mikrobloga

z tymi dretwymi przeruchanymi hehe żartami możecie koledze w szkole conajwyżej zaimponować xD


@AgrrsywnyBusiarz: ok, to bez żartów, tak całkiem poważnie. Uzasadnij i wyjaśnij ludziom jaki jest sens wyprzedania w takim sposób jak widać na zdjęciu i zajmowania 3 pasów przez ciężarówki?
  • Odpowiedz
@Cinkito: Któryś z tirowców pisał tu na wykopie, że jak jedzie 8h to jak wyprzedzi kogoś i będzie jechał od niego 2km/h szybciej to w ciągu dnia pracy zrobi 16km więcej co licząc na 2 tyg trasy da mu 180km więcej ? Dobrze liczę ? No niby dla nich ma to znaczenie, a dla mnie ? Jadąc autostrada wkurzam się ale czekam aż skończą pajacować i ich wyprzedzam
  • Odpowiedz
@Krasnal_eg: kiedyś z jakimś pisałem o czymś takim i tłumaczyłem tam, że to jedna wielka bzdura. Jadąc w trasę 8h nie jesteś w stanie przewidzieć korków/wypadków/czegokolwiek innego na drodze co Cię spowolni na tyle, że te 16 km dziennie to sobie w dupę można wsadzić xD Pomijając już takie oczywiste rzeczy jak opóźnienia przy przejeżdżaniu przez ewentualne miasta i choćby zwykłe światła
  • Odpowiedz
@CryptoPump:

To najwyraźniej mało jeździsz. To jest udręka, hamowanie od ciężarówki do ciężarówki bo co kilometr następny trans musi wyprzedzać w tempie ślimaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generalnie to nie wiem co myśli kiero, który leci skrajnym lewym. Pewnie się gdzieś spieszy. Nie jeżdżę ciężarówka i nie mam takich problemów. Też mnie #!$%@? jak się nieraz duży wepcha przez nos, ale nie boldupie jak wykopki jak sobie normalnie wyprzedza, bo te 2 minuty jazdy wolniej w niczym mi nie zaszkodzi


@AgrrsywnyBusiarz: no widzisz, ale 2 minuty tu, za chwile kolejne 2 minuty, bo kolejna ciężarówka itd. A
  • Odpowiedz
@Cinkito: 140-90-140 to nie tylko nie Rozrywka, ale tez wyższe spalanie, zużycie hamulcy i innych elementów eksploatacyjnych. Czyli kierowcy tirów są „ekoterrorystami”, bo zwiększają zużycie materiałów nieodnawialnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz