Aktywne Wpisy

PinezkaSwiata +23
Ja p------e, przecież te nowe modele plus generalnie narzędzia, agenci ai, budowanie instrukcji AI i tzw. skilli. Coraz więcej kontekstu ai pamięta... Przecież za 3-4 lata będziemy całkowicie w innym miejscu jako świat pod tym względem - i niestety niekoniecznie lepszym. Coś czuję że bezrobocie d--------i w Polsce lekko do 10-15%. Poleca white collar a potem usługi.
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.
#programista15k
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.
#programista15k
Zgadzasz się ze mną?
- Tak 44.2% (117)
- Nie 55.8% (148)

breakdown1 +7
Dobra przyznawać się, ile wrzucacie w kosmiczna dziewicę, jeśli już coś wrzucacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja myślę 500$
#gielda
Ja myślę 500$
#gielda





źródło: comment_161786049755qaQTSvCRPJRihbdsPJbX.jpg
Pobierz@ig3r: och tak dawno na wykopie nie było żadnego filmiku że zapomniałem że ten kanał istnieje
źródło: comment_16178668187aG2FSjXAxe1k09TH8xa2v.jpg
Pobierz@PurpleHaze
źródło: comment_1617871018kYRTLMZlWyCJudw3F5nDMv.jpg
Pobierz@prawilnymireczek: Na zdjęciach widać miasto a nie autostradę. W ciężkich warunkach jedzie się wolniej.
Jechałeś tam kiedykolwiek? Jak ktoś nie jest z Wrocławia i będzie próbował z lewego pasa na skrajny prawy przy busie mógl się zdziwić i wbić prosto w to. Zresztą starczyło jechać za ciężarówka jechać i pojechać na pamięć nie spodziewając się, że coś jest bo to sam początek pasa. A tka jak mówię, znaków nie kojarzę, żeby tam były ładnie ustawione.
@Darth_Gohan: ojj, zawsze lubie takich wariatow na filmikach co z lewego pasa, smigaja przez srodkowy za ciezarowke, a pozniej na prawy bez sprawdzenia czy moga. A pozniej jeb i trafiaja na przeszkode.