Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał ktoś problemy z migdałkami? Co myślicie o kryptolizie? (zamykaniu krypt migdałowych laserem lub azotem) Myślicie że wykonują to na NFZ? Miałem wycinane jedne z węzłów chłonnych szyi więc wolałbym nie wycinać migdałków, ale obawiam się że na NFZ tylko wycinają. Nawet jak byłem u laryngolog to tego nie zaproponowała, a napisała jedynie zalecenie żeby po sezonie grypowym przyjmować broncho vaxom. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak zasklepianie krypt się nazywa, więc nie spytałem.

Dokucza mi nieświeży oddech i gnilny posmak, czasem nawet podczas jedzenia. Zabieg kryptolizy kosztuje prywatnie około 1800, więc sporo by minęło zanim bym uzbierał, a ponoć czasem trzeba powtarzać kilka razy i nie wiem czy poprawki wliczają w cenę. Macie jakieś sposoby czyszczenia krypt? Irygatory pomagają cokolwiek? Opłaca się kupić?
#medycyna #lekarz #migdalki #laryngologia
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@In_thrust_we_trust: a wyjaśniali jak to mniej więcej będzie wyglądać? Przypuszczam że najpierw będą czyścić mechanicznie i czymś odkażać. Pytałeś się czy są jakieś poprawki lub wizyty kontrolne w cenie?
  • Odpowiedz
@Borealny: jeszcze z nimi nie rozmawiałem w ogóle, jutro bede dzwonil.

Na stronie bylo o tym ze najpierw jest "konsultacja larygnologiczna" ale moze byc tego samego dnia co zabieg i wyglada glownje na ankiecie o branych lekach itp

W cenniku jeat "poprawka" i kosztowala chyba 600 z tego co wiem, ale podobno rzadko jest
  • Odpowiedz