Wpis z mikrobloga

@zjembigos: "kiedyś poznał dziewczynę pracowała w banku i była nimfomanką"
W ogóle moim zdaniem jak na tamte czasy to mega niedoceniony album, dzisiaj mało kto o nim pamięta, dlatego tak mnie zaskoczył Twój wpis.
  • Odpowiedz