Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 835
#neuropa #mirkomodlitwa #modlitwa #bekazkatoli
#kosciol #bekazprawakow #koronawirus

Wczoraj minął dokładnie rok od modlitwy papieża Franciszka na pustym placu w intencji szybkiego ustania pandemii. Modlitwy, którą zachwycały się media i wierzący na całym świecie.

Ja doskonale rozumiem, że chrześcijański bóg nie spełni każdej fanaberii swojego wyznawcy, ale kogoś takiego jak papież wypadałoby chyba posłuchać nieco uważniej, aby trochę naprężyć muskuły przed tymi wstrętnymi ateuszami i udowodnić, kto tak naprawdę trzęsie tym ziemskim grajdołkiem.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-27/wyjatkowa-modlitwa-papieza-pusty-plac-swietego-piotra/

https://www.malygosc.pl/doc/6233854.Papiez-modlil-sie-o-ustanie-pandemii
N.....t - #neuropa #mirkomodlitwa #modlitwa #bekazkatoli
#kosciol #bekazprawakow #kor...

źródło: comment_1617001433pgfjUWyBFzRKhu6EfvWWUX.jpg

Pobierz
  • 112
@Neubert: @Nihas: no wolność polegająca na tym, że jak wy szydzicie z czyjejś religii to tak jest prawidłowo, ale jak katolibany szydzą z waszej seksualności czy mentalności, to jest już mowa nienawiści xD Dlatego o tym napisałem, niczym nie różnicie się od katolibanów, mianownik jest ten sam - wy ich nie rozumiecie, ani oni was (albo myślicie że się rozumiecie). Wolność polega na tym, że ludzie się wzajemnie akceptują, mają
@Soojin21: żyję w Polsce, gdzie wiele razy byłem zapraszany na chrzciny, śluby czy komunie. Miałem kontakt z księżami. Jestem pewien, że 90% ludzi myślących nienawistnie o Kościele, swoją wiedzę czerpie głównie z internetu albo z opowiadań znajomych. To tak jak w szkole, gdzie kilku uczniów drwią sobie z jakiejś nauczycielki, a jak się później okazuje, jest całkiem w porządku, tylko niektórzy uczniowie mają taką potrzebę, by znaleźć sobie kozła ofiarnego swoich
Ja doskonale rozumiem, że chrześcijański bóg nie spełni każdej fanaberii swojego wyznawcy, ale kogoś takiego jak papież wypadałoby chyba posłuchać nieco uważniej, aby trochę naprężyć muskuły przed tymi wstrętnymi ateuszami i udowodnić, kto tak naprawdę trzęsie tym ziemskim grajdołkiem.


@Neubert: NIE ROZUMIESZ, TO ZE SIE NIE SPEŁNIŁO TO DOWÓD NA JEGO ISTNIENIE. BO PRZECIEŻ BÓG NIE BĘDZIE SPEŁNIAŁ CUDZYCH ZACHCIANEK ŻEBY ROZWIAĆ CZYJEŚ WĄTPLIWOŚĆI. TEGO CHCIAŁ SZATAN NA PUSTYNI KIEDY KUSIŁ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@spacja_enter:

Miałem kontakt z księżami.


Straszyli cie torturami w piekle od dziecinstwa?

Jestem pewien, że 90% ludzi myślących nienawistnie o Kościele, swoją wiedzę czerpie głównie z internetu albo z opowiadań znajomych.


Tak, to wcale nie jest tak, ze kosciol katolicki systemowo ukrywa gwalcicieli dzieci, okrada panstwo, a pod ich dyktando ustanawia sie prawo zmuszające kobiety do rodzenia dzieci z mózgiem na wierzchu. To wszystko urojenia z mediow i opowiadan znajomych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@spacja_enter: masz podjeście jak niektorzy lewacy (piszę to jako lewaczka) do islamu. Nigdy nie mieli bliskiej stycznosci z tą religią (no, moze byli kiedys w meczecie i gadali z imamem ktory wydawal sie spoko) i wydaje im się, ze ta sekta jest do pogodzenia z lewicowymi wartosciami, takimi jak prawa człowieka. No, nie jest i mogą o tym opowiedziec osoby (zwłaszcza płci żeńskiej i/lub należące do społeczności LGBT) które w islamie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: nie jest i nikt nie mówi, że chodzi o to by lewacka ideologia zgadzała się z katolicką, ani żadną inną. Wytykam jedynie hipokryzje, że lewak śmiejący się z konserwatywnych poglądów, religii czy mentalności katolibanów jest dokładnie taki sam jak ci łysi patrioci biegający po ulicach za gejami, albo wywieszający naklejki stref wolnych od LGBT. Metody są te same, jedynie jak gejów obrażajo to już jest mowa nienawiści. Bo wtedy już