Wpis z mikrobloga

@overjoyed: @Bodzias1844: @xhxhx: pamiętam jak szambo wy*ebało gdy to napisali. Ale prawda jest taka, że na modelkę, to jest ona na prawdę gruba i w branży nadal takie nazywa się plus size, tylko już nie publicznie :)
Tylko zaznaczam, jest ona gruba jak na modelkę, ale jak na zwykłą kobietę, według mnie figurę ma prawie idealną.
  • Odpowiedz
@xhxhx: kobiety nie mają o sobie myśleć przez pryzmat modelek, modelka nie ma być boginią piękna, ma być dobrym żywym manekinem.
Co do samej Baśki, wymiary to nie wszystko, w zasadzie, wymiary mówią bardzo mało o modelce. Ja nigdy z nią nie pracowałem, nie widziałem jej nawet na żywo, ale po zdjęciach widzę, że jest plus size przez niewielki wzrost, słabe umięśnienie i przede wszystkim spore biodra, tyłek, uda i łydki.
  • Odpowiedz
normalnie wyglądające modelki

Normalna osoba chce zobaczyć jak ubranie będzie wyglądało na niej żeby je kupić


@xhxhx: Co to za brzydki język wykluczenia? Szczupłe osoby też są normalne.
  • Odpowiedz
@xhxhx: Ale tak - u Pantinki wychodziło dużo kłamstw w wymiarach lasek z Top Model i często bywało, że każda agencja swoje pisała, i znacząco się te liczby różniły - a w zagranicznych agencjach, to już w ogóle

Czytam, że ma 89 w biodrach i waży 55 kg - nie wierzę do końca w prawdziwość tych wymiarów. Może dawno nie były aktualizowane. Dobrze to widać na tym zdjęciu
ProResHq - @xhxhx: Ale tak - u Pantinki wychodziło dużo kłamstw w wymiarach lasek z T...

źródło: comment_1617019213yJkbkXeixGKBCBdMEDDMey.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz