Wpis z mikrobloga

Tory, trakcja, pociągi, stacje PKP… a jak jeszcze nad tym wszystkim trafi się zachodzące słońce… W piątkowy wieczór wszystko ułożyło się idealnie. Przede wszystkim słońce zachodziło dokładnie na linii torów kolejowych. Po drugie był gęsty smog, dzięki czemu to słońce było lekko przyćmione i miało piękny pomarańczowo-czerwony kolor. No i po trzecie w odpowiednim momencie nadjechał pociąg dopełniając mój kadr.

Zapraszam na mój blog po pozostałe fotki: https://witoldochal.blog/2021/03/28/tory-slonce-i-pociag/

Mój tag: #comisienawineloprzedobiektyw

#fotografia #pkp #pociagi #intercity #stacjapkp #zachodslonca
Pobierz vitoosvitoos - Tory, trakcja, pociągi, stacje PKP… a jak jeszcze nad tym wszystkim tr...
źródło: comment_1616916014U1DgKWfelhesSmND1mjjVx.jpg
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@vitoosvitoos: POWIEDZ MI CZŁOWIEKU ZA KOGO TY SIE UWAŻASZ BO NA PEWNO NIE ZA MIKOLA BO JAK MOŻNA MYLIĆ TRAKCJĘ I SIEĆ TRAKCYJNĄ. POWIEDZ MI JAK TWOIM ZDANIEM TRAKCJA TO JEST TO CO WISI NAD TORAMI TO JAKIM CUDEM NA PRZYKŁAD NA DWORCU WE WROCŁAWIU MOŻNA USŁYSZEĆ ZAPOWIEDŹ "POCIĄG PROWADZONY TRAKCJĄ PAROWĄ" TO JAK TAKA TRAKCJA PAROWA TWOIM ZDANIEM WYGLĄDA? JAKIEŚ KOMINY NA KIJU NA SZNURKU NAD TORAMI? ZAPAMIĘTAJ RAZ NA