Wpis z mikrobloga

#challengeseriale

Krótkie (jak na mnie) podsumowanie:

Konkurs nie był profesjonalny, zawierał spore braki w organizacji i serialach, ale było to spowodowane tym, że to wyglądało tak, iż pewnej nocy zebrałam od Was TOP 5 Waszych seriali. Pomyślałam – wykorzystam to i stworzę zabawę na wzór „chaleengewolski”. Dorzuciłam kilka seriali od siebie, dopasowałam większość losowo i zaczęła się zabawa. I tak to traktujcie, to była zwykła zabawa. Jeśli ktoś chciałby kiedyś zorganizować profesjonalny konkurs z eliminacjami i większą ilością seriali – jestem jak najbardziej za. Ja z racji zbliżającej się Wykopoczty tym się nie mogę zająć.

Serial, który wygrał z przymrużeniem oka – nie każdy wykopowicz widział wszystkie seriale a co za tym idzie wygrywały zazwyczaj te, które są bardziej popularne, a niekoniecznie lepsze. Poza tym każdy ma inny gust i każdy ma prawo powiedzieć „ten serial uważam za dno”, mimo iż większość uważa go za arcydzieło – bądźcie tolerancyjni dla gustu innych ;)

To w sumie tyle. Zachęcam do organizacji tego typu konkursów o różnej tematyce – najważniejsze by odpowiednio je tagować i można się fajnie bawić.

Zdjęcie tabelki polecam otworzyć w nowej karcie – jest bardziej wyraźne.

Zwycięzcą konkursu został Breaking Bad.

Ilość głosów przedstawiała się następująco:

Breaking Bad +108

Kompania Braci +70

Dzięki Wszystkim za zabawę!
źródło: comment_gnhdseC4ENYGvubTuoFtizpFw5NJFeXe.jpg
  • 21
@kicioch: w nastepnej serii proponuję ogarnąć to bardziej profesjonalnie - zebrać tytuły na mikro przez kilka dni, potem ogarnąć jakąś ankietę, dodać znalezisko z nią gdzie każdy będzie mógł wybrać jakie seriale wg niego dodać w takim konkursie(liczba głosów do liczby seriali braującej udział w konkursie) i potem w znaleziskach również ogarnąć głosowanie na pojedyncze rundy - ewentualnie od jakiś ćwierćfinałów/półfinałów ;p bo brakowało sporo istotnych seriali, właściwie to możnaby też