Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czypiendziesiat: kiedyś spotkałem dupeczke co miała zajebistą mozaikę na obu piersiach, takie hypnotyzujące #!$%@?.

Niewiele pamiętam co się stało dalej, ale obudziłem się następnego dnia bez portfela i z bólem dupy
  • Odpowiedz
@czypiendziesiat: Ooj panie na dobrym ciele to wyglada bardzo dobrze. I tak to bedzie kiedys jak tribal na wysokosci krzyza ale niech sie margwi ten kto to bedzie ogladal za klika lat ;)
  • Odpowiedz
@czypiendziesiat: Chce to niech sobie robi.. jaki masz z tym problem ? Szkodzi tym komuś ? nie.
Równie dobrze ktos mógłby napisać o czymś co ty lubisz że ma nadzieje że stanie się obciachowe.
  • Odpowiedz
@czypiendziesiat: raczej nie będzie porównywalne do tramp stampów nad tyłkiem bo tamte jednak niosły za sobą już od początku złe skojarzenia. Podobnie jak tribale na bicepsach u podejrzanych typów. Takie tatuaże i jakieś inne na przedramionach nie niosą za sobą takich skojarzeń bo noszą je ludzie różnoracy, sportowcy, muzycy, gwiazdy, celebryci itp. No może takie tatuaże jak ze zdjęcia prędzej będą miały jakieś gorsze reputacje ale niekoniecznie.

Zastanawiałem się nad tym
  • Odpowiedz